• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CSRO Check/Closed Gibi Sohbetler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
1zna3py.png

Oyun Check/Closed Gibi Sohbet'lerinizi Buradan Yapabilirsiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:
merhaba biri bana yardim edebilirmi lutfen 2gundur csro yu nerden indirecemi ariyorum :S linkini yolarsaniz sewinirim :) bekliorum

tmm SaoL kardes ama Acc acamiorum CID bolumunu yapamiorum sadece =) biliorsan soylermissin lutfn

CID Nosu Yaz orda Verilenlerden 1 Tane Olur :)

Eee ne yapıyonuz gobeller? Nasıl gidiyor exp kasmalar?

Ben 40 olmak üzereyim. Extreme Dünyada kimler varsa söylesin guilde alalım. Bu arada yeni başlayanlara bir kaç öneri;

1:Chinese açacaksanız Nuker,glavie açın itemleri bulmanız kolay oluyo.
2:European açacaksanız Wizard veya warior açın üsttekiyle aynı sebepten.
3:Bazı serverlerde kitap olayı var. Yani 3 saat %100 2 saat %50 gerisi %0 exp geliyor. Bilginize. Ona göre Server seçiniz.

Ben 40 olmak üzereyim. Extreme Dünyada kimler varsa söylesin guilde alalım. Bu arada yeni başlayanlara bir kaç öneri;

1:Chinese açacaksanız Nuker,glavie açın itemleri bulmanız kolay oluyo.
2:European açacaksanız Wizard veya warior açın üsttekiyle aynı sebepten.
3:Bazı serverlerde kitap olayı var. Yani 3 saat %100 2 saat %50 gerisi %0 exp geliyor. Bilginize. Ona göre Server seçiniz.

Haklısın VİP Lerde Genellikle Bu Galiba ?

Extreme Dünya yani siteden silk yüklerken veya işlem yaparken Böyle geçiyor çevirince.

Anladım Teşekkürler Karakter Bulsam Ucuza Alabilirim :)

arkdaslar csro ince benim eskiden oynuyordum duhang vip servermidi neydi o serveri bulamiorum simdi division 2 de yardim pls :S hanki o

eskdien oynuyordum bu oyunu duhans serverini ariorum divison 2de ama cok denismish hanki acbaa o?

arkdaslar lutfen bana csroda div 2 de duhang server kacinci yerde soylyin ben bulamiorum :S

arkdaslar csro ince benim eskiden oynuyordum duhang vip servermidi neydi o serveri bulamiorum simdi division 2 de yardim pls :S hanki o

eskdien oynuyordum bu oyunu duhans serverini ariorum divison 2de ama cok denismish hanki acbaa o?

arkdaslar lutfen bana csroda div 2 de duhang server kacinci yerde soylyin ben bulamiorum :S

Modaratör Arkadaşlara Danış :D

Önce Türkçeyi doğru kullanda ne dediğini anlayalım 15 dakkada okudum^^

ioÖß ile başlayan server dunhuang.
----------------------------------------------------------------------
Oyun Kapalımı? Saat 5.42 girilmiyor

Geri