• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CSRO Check/Closed Gibi Sohbetler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bir kaç duyurudan sonra kapatıldı. Hadi ben yatar iyi gecelerr:) saat 06:04 kapatılalı oluyor 1 saat falan...

Kaç saat sürücek bilgin varmı? Ona göre bekliyim

30 haziran 2010 oyun kapalimi acba saaat 7.21

arkadaslar yeni baslicam hangi sw de turk cok bide isro gibi demi para falan zor yanı :S

eLementaL arkadaşıma cok tesekkür ederim. Beni kastığın için karşıma cıkmasaydın farm yapmayıp lvl kasıcaktım hiç free taxi yok çünkü... Tekrar teşekkürler...

peki böle farm yapmam için free taxiler varmıdır

arkadaslar buda sjsro gibi kolay kasılımmı yoksa bildimiz silkroadın cinimi =) arastırdım ama bulamadım ya kusura bakmayın

benim tanıdığım yok ama başlıcam bende eno vip de yardımlarınızı esirgemeyin :D

Geri