• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

CSRO Check/Closed Gibi Sohbetler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
benımde tanıdıq yok nerde basliyyim gi vip de baslicam ama .d

evettt artık bende aranızdayım eno serverinde :D nick herzamanki gibi FiReWiRe yardımlarınızı esirgemeyin pls farm yapmam lazım :spn::roll:

nekadar uzun sürdü bu check alexander açılmadı gitti halen :)

bnm dier charım oyunda ama ana chara giremiyorum check gosterio normalde checkde değil sw :S

eno (ocean) sw si wip mi ondamı basliyim yoksa duhuang damı

sn modum bende yeni baslicam ya dunguang da baslicam yada ocean da ama galina oceanda daha cok kisi var (enoda)

eno da başlayın bende ordayım free ong taxi var hep takılıyorum öle :D

o vip mi eno bide div 2 demi

ya ben su manel patch i yapamadım yardım edermisiniz

ya arkadaşlar kasarken bazen benim char karakter seçme ekranına dönüyo
sonra tekrar charı seçip girmeye çalışıyorum masaüstü'ne atıyor :)

üylik alımları var dimi yani kapalı diil ?

off kasılmıyor yaw x1 olunca rateler :D para yok item yok allahtan sp var :D

evet :D hangi swdesin firewire

iyiki baslarken 20 k sp verio :d

bide red diamond sisteminde grap pet satiliormu

eno dayım ayrıca csro da silk li itemler stall da satılıyormuş bunu yeni öğrendim :D

Geri