• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

cSro Exp Kitabı , Cıd Değiştirme

Inaccessible

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Kas 2009
Puanı
1
Exp Kitabı Nedir?

sdsdsdv.jpg

Exp Kitabı Aslında Anti-Yorgunluk Sistemidir..

Günde 5 saatten Fazla Oynamanızı Engeller

3 saat = tam Exp (yeşil kitap)

2 saat = % 50 exp (turuncu kitap)

Sitesinde Yazanı Çevirdiğimde Çıkan Yazı..

Anti-bağımlılığı Sistemi Giriş:
Bir yere küçük Karşı-online oyunlarına düşkünlük ve olumsuz Azınlıklar uzun on line olarak almak için oyun kişisel kapasite güvenemezsiniz "anti-bağımlısı online oyun (yorum) sistem geliştirme standartları," bu nedenle geliştirmek için fiziksel ve ruhsal sağlık durumları etkiler ödül değer artış, online zaman kullanıcıları, değişiklik elverişli değildir küçüklerin fiziksel ve ruhsal sağlık için kötü oynamaya alışkanlıkları küçüklerin etkili kontrolü artmıştır.
Anti-Küçüklere oyun etkisi pratik deneyim takıntılı
Toplu online zaman oyunu gelir
Önemli Olan Bölüm =
Normal 0-3 saat
Üç saatten fazla, 5 saat normal% 50 indirimli
5 saat veya daha fazla 0 düşürüldü

Not* = Kitap Saat 19:00 la 22:00 arası kayboluyor ..

Bu Bilgi Cıd Değiştirme Sayfasının Altındadır İsteyen Verdiğim Linkden Bakabilir..

Şimdi Geldik Bundan Kurtulmaya...

-Kitaptan Kurtulmak =

Cıd Generator Link =
http://www.silkroadmax.org/forum/f1...ehberi-uyelik-alimlari-icin-27058/index2.html

Cıd Generatorun Tarihini Değiştirerek Yapıcaz

Üstte 1980 01 01 yazar
Onu Karısık Bi Tarihle Değiştirin

1970 07 03
1973 10 28
1782 01 22
7kapfhlljyhiwjm3q98m.bmp

Gibi...
Ordan Cıdınızı Seçin

Bu Linke Gidin = http://passport.srocn.com/np/fcm_info.asp
Ve Yan Taraftan Girişinizi Yapın...

w5ehn3pw36rfxu7bj9.bmp

---------------------
f6yo68518r3hk3c6hs7r.bmp

Not* : Dediklerinin Hepsini Yaptım Ama Kitap Hala Duruyor :( Napabilirim ? ,

'' Csro pk.2 Dosyalarının Hiçbirinde En ufak bir Edit olmamalı ''

Forumu Dolaşırsanız Hazır Media.pk2 Data.pk2 Vs.. Bulabilirsiniz

Beğendiysen Bi Teşekkür Edebilirsin :'(

Son düzenleme:
Hacı CID eğiştirdim 1975 li yaptım kitap ala duruyor ama ışınlanınca restart da kitap süresi 0 lanıyor 4,30h de bir pc başına gelmem lazım ama bikeresinde 0-0 landı turuncuya dönmedi nedense

Teşekkür ediyorum. Çoğu kişinin işine Yarayacaktır. Sabitlenmesi yada Sabit konuya eklenmesi gerekiyor. Emeğin için Teşekkürler.

Hacı CID eğiştirdim 1975 li yaptım kitap ala duruyor ama ışınlanınca restart da kitap süresi 0 lanıyor 4,30h de bir pc başına gelmem lazım ama bikeresinde 0-0 landı turuncuya dönmedi nedense
aynısı bendede var kitap yokmuş gibi kitabı takma sende kitap yok sadece mediadan öle görünüyor aynı sorun bendede var 24 saat aynı expi alıorm

yunda 5 dk sonra deneyin hatası verirsede bunuda deneyebilirsiniz...

bn cid numaramı nası degıstırcegımı anlamadım cunku resımler cıkmıyor :S verdıgın lınke gırıyorum logın oluyorum ordan nereye tıklayacagım ?

Exp Kitabı Nedir?

Exp Kitabı Aslında Anti-Yorgunluk Sistemidir..

Günde 5 saatten Fazla Oynamanızı Engeller

3 saat = tam Exp (yeşil kitap)

2 saat = % 50 exp (turuncu kitap)

Sitesinde Yazanı Çevirdiğimde Çıkan Yazı..

Not* = Kitap Saat 19:00 la 22:00 arası kayboluyor ..

Bu Bilgi Cıd Değiştirme Sayfasının Altındadır İsteyen Verdiğim Linkden Bakabilir..

Şimdi Geldik Bundan Kurtulmaya...

-Kitaptan Kurtulmak =

Cıd Generator Link =
http://www.silkroadmax.org/forum/f1...ehberi-uyelik-alimlari-icin-27058/index2.html

Cıd Generatorun Tarihini Değiştirerek Yapıcaz

Üstte 1980 01 01 yazar
Onu Karısık Bi Tarihle Değiştirin

1970 07 03
1973 10 28
1782 01 22
image

Gibi...
Ordan Cıdınızı Seçin

Bu Linke Gidin = http://passport.srocn.com/np/fcm_info.asp
Ve Yan Taraftan Girişinizi Yapın...

image
---------------------
image

Beğendiysen Bi Teşekkür Edebilirsin :'(

Resimleri Tekrar upload edersen sevinirim :)

Resimler Görünüyor ? , Bu Sorun Resimi Yüklediğim siteyle ilgiliydi bakım vardı bitti resimler geri geldi :) konuyu sabitlediğiniz için tşkler...

Bu kitap olayı Vsroda da vardı bana gereksiz geliyor bir silkroad sever olarak. Ama güzel bir düşünce :)

Malesef BU Yöntem Bn Çalışmadı herşey Doğru yaptığıma eminim aama zaten zararı yo kbndeki buglu :D

Kitap Bugdaysa Olmuş Demektir :) , Aslında Gitmesi Gerek ama gitmemis O.o Media.pk2 Yi Değiştir ..

5 saatten sonra exp gelmiyormu? Ayrıca o sayfa açılmıyor artık ?