• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

cSro İpmana En Ayrıntılı Anlatım[Csroyu 0 Lag Oynamak]

Antibiotic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Ağu 2009
Puanı
342
1zna3py.png

Açıklama :

İlk Önce İpmanayı İndirelim :)

Alternatif Link : MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

Alternatif Link [2] :Hotfile.com: One click file hosting: İpmana by Antibiotic.rar

Alternatif Link [3] : Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe

Virüs Tarama Sonuçları : VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner
DipNot[PS] : Zararlı Bir Virüs Yoktur Ben Kullanıyorum..

jsfss1.png

Kurulum :İndirdiğiniz Rarın İçindekileri Çıkartın ve İpmanayı Açın..

1. Adım
89694812.jpg

Fotoğrafta Gösterdiğim Seçeneği Seçin..

2.Adım

76659519.jpg

Sonra Gösterdiğim Yere Tıklayarak Giriş Yapın..

3.Adım

34265142.jpg

Gösterdiğim Yere Tıklayın ve Sro Clienti Seçin[Csro]..

4.Adım

75937510.jpg

Gösterdiğim Yere Tıklayın ve 0 Lagla İyi Oyunlar..

jsfss1.png

İşinize Yaradıysa Teşekkürü Esirgemeyin :)
:wgl:

Son düzenleme:
Bu pingi 600'e indirmeye ne dersin?:) hakanin konulari var zszc'de ipconfig felan bende öyle yapiyorum bide ipmana kullaniyorum gercekten 0 lagg oluyor eline saglik:)

Moderatörün son düzenlenenleri:
birkere yapsak yetermi

1zna3py.png

Açıklama :

İlk Önce İpmanayı İndirelim :)

Alternatif Link : MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

Alternatif Link [2] :Hotfile.com: One click file hosting: İpmana by Antibiotic.rar

Alternatif Link [3] : Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe

Virüs Tarama Sonuçları : VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner
DipNot[PS] : Zararlı Bir Virüs Yoktur Ben Kullanıyorum..

jsfss1.png

Kurulum :İndirdiğiniz Rarın İçindekileri Çıkartın ve İpmanayı Açın..

1. Adım
89694812.jpg

Fotoğrafta Gösterdiğim Seçeneği Seçin..

2.Adım

76659519.jpg

Sonra Gösterdiğim Yere Tıklayarak Giriş Yapın..

3.Adım

34265142.jpg

Gösterdiğim Yere Tıklayın ve Sro Clienti Seçin[Csro]..

4.Adım

75937510.jpg

Gösterdiğim Yere Tıklayın ve 0 Lagla İyi Oyunlar..

jsfss1.png

İşinize Yaradıysa Teşekkürü Esirgemeyin :)
:wgl:

link kırık :S

Geri