• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Csro Tanıtım videosu.

Salih suan o charın iSro'da olsaydı değeri 500lira da olsa alınırdı ama insanlar tutturmuş private private.İnş swsro sundan tut zczs mi ne ona kadar kapanırda akılları başlarına gelir..

Hernekadar şey koyarsan koy flagship vip gibi birşey anca private serverlarda olur.
Server'ın official server olduğunu biliyorum fakat privateden FARKI YOK

Şimdi İzleyebildim Adaş :) Süper Video Olmuş Gerçi Sadece cSro Tanıtımı Değil Araya Maxigamede Karışmış .. :D

Video acılıyor. Ben izledimde aklıma takılan
flagship vip sadece neden csroda var ?
Okdar saglam botsa neden isroda yok
yada varda benmı bılmıorum ? .d

Ya bende sorunsuz izleniyor sizde neden izlenmiyor anlamadım :(

----------

Video acılıyor. Ben izledimde aklıma takılan
flagship vip sadece neden csroda var ?
Okdar saglam botsa neden isroda yok
yada varda benmı bılmıorum ? .d

Çünkü flagship vip yalnızca CSRO sahipleri tarafından üretilmiş bir bot tur. Diğer silkroad serverlarına satılmamıştır :)

----------

Hernekadar şey koyarsan koy flagship vip gibi birşey anca private serverlarda olur.
Server'ın official server olduğunu biliyorum fakat privateden FARKI YOK

tamam sensin .

Sağol salih abi bende başlamayı düşünüyorum isrodaki charları satıp fsv alıcam bol muhabbetli guılde giricem

Herşeyde Haklısın ama Bi konu hariç çinlilerle aynı anda uniq bulursanız affetmes pkya kadar yolu var. :)

Geri