• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Csro Tanıtım videosu.

Zamanında 82 lvl charım oldu,yaklaşık 100,150 tl masraf yapmıştım.LegendBower Eagle'daki char.Hayır anlamıyorum,taleworld 2 milyar yatırmış,sen 350 yatırdın.Ben 1 tl yatırmasam konuşmamammı gerek?.Yada aferin salih 350 tl yatırdın demem falanmı gerek?

Çarın olmadıysa bizim dizdiğimiz seti dizmediysen. Bunu bilmeden yapmadan eziyetini çekmeden anlayamazsın. Ve herkese 100 tl ye set düzebilirsin private server gibi deme hakkın yok !

Seti dizmek çokmu zor acaba?Verirsin yaklaşık 100 tl setini vs dizersin.Asıl siz anlamak istemiyorsunuz.Oyunun kendisine para verip bir bakıma lvl,satın alıyorsunuz buda private serverlarda var.Item dizme sorunu zaten isrodada var,aynı emekleri ordada veriyorsun.Artık kimin kafası kalınmış anlamışsındır umarım?
Bro İlk Git Bi Oyna Csro yu Sonra 100 Tl Diyebilecekmisin Bakalım

:facepalm: salih sen nerdesin ben nerdeyim
Sana iyi akşamlar

İnsanların emeğini hor goruyosun. Geriye dönde bir bak ne yazdığına. Millet bişiyler için uğrasıyorda karakterleri bu hale getiriyor dışarıdan bakınca herşey kolay gelebilir veya herhangi bir yumurtadan çıkan oyuncağını yapmak sana nasıl kolay geliyorsa bu karakterlere bu setleri giydirmeyide oyle kolay zannediyorsun.

Geri