• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Csro Tanıtım videosu.

Alttan alttan reklamda veriyosun haaaaaaa:D ama kardeşim o son lafın 'burası dostluk' dediğin eskidendi duhan umut zamanında çok iyi dostlarımız vardı mbota 30lira ödüyorduk ama o 30tl bize vız gelir tırıs giderdi artık aldılar fsv yi 101 e kas adam ol yok ÖYLE ! herkes haddini bilecek bilmeyenlere illa bildiririz

ps: Video'n için can-ı gönülden tebrik ederim 60tl lik charı 55e bile satamıyoruz ama privatelerde 200 liraya char alınıyor yazın başlıcam plvl e senide universalda görmek istiyorum universal da çocuk dönemi bitti artık krallar geliyor :)

Hernekadar şey koyarsan koy flagship vip gibi birşey anca private serverlarda olur.
Server'ın official server olduğunu biliyorum fakat privateden FARKI YOK

Ne kadar anlatırsan anlat gine anlamıyorlar. CSRO PRİVATE DEGİLDİR VE FSV BEDAVA DEGİLDİR. Bİ NEBSİ İSRODA SBOT GİBİ PARALI. -.-'' Anladınmı ?

vıdeoyu izledim başlayasım geldi peki oyun x1 ya x5 falan olan serverı falan varmı ?

s.a kardeş bnm çarım hecklendi gm ile nasıl konuşupta çarımı alıcam bilgilerimi ögrenecem bana söylermisin ... face ekle ben ordan girer konuşuruz taylan tutal yazdın mı gelir ....

Eline Sağlık Salih Video Güzel Olmuş Ahh Bide Vegasla Düzenleseydin :)
Neyse Bnce Yararlı Konu Ama Türkler Fazla Bnm Sahsi Düşüncem Csronun Private Olmadıgını Kanıtlamak :)

Eline Sağlık Kardeş Ama Unique'Lerde Çinliler PK Olmaz Demişsin Ama Emin Ol Türklerden Fazla PK Oluyorlar (Universal Serveri İçin Geçerli Bu Söylediğim). :)

Hernekadar şey koyarsan koy flagship vip gibi birşey anca private serverlarda olur.
Server'ın official server olduğunu biliyorum fakat privateden FARKI YOK

Sen ve Senin gibi kalın kafalı arkaşlar işte bunu anlamıyorsunuz.Chinese Silkroad'da Levelin bir onemi yok ister 101 ol ister 110 ol Setin en az Nova +5 ve Silahın En az Nova +5 veya A Grade +5 olmadıktan sonra oyunda Çinlileri gectim Ne turklere nede Avrupalı Playerlara kafa tutulabilirki zaten çinlileri bu işin dışında bırakıyorum onlara yetişmek mumkun değil ve bu saydıgım itemlerin hiç biride ole kolay alınacak şeyler değil büyük emekler gerektirir umarım bu sefer o kalın kafan bunu almıştır.

Son düzenleme:

Sen ve Senin gibi kalın kafalı arkaşlar işte bunu anlamıyorsunuz.Chinese Silkroad'da Levelin bir onemi yok ister 101 ol ister 110 ol Setin en az Nova +5 ve Silahın En az Nova +5 veya A Grade +5 olmadıktan sonra oyunda Çinlileri gectim Ne turklere nede Avrupalı Playerlara kafa tutulabilirki zaten çinlileri bu işin dışında bırakıyorum onlara yetişmek mumkun değil ve bu saydıgım itemlerin hiç biride ole kolay alınacak şeyler değil büyük emekler gerektirir umarım bu sefer o kalın kafan bunu almıştır.
Seti dizmek çokmu zor acaba?Verirsin yaklaşık 100 tl setini vs dizersin.Asıl siz anlamak istemiyorsunuz.Oyunun kendisine para verip bir bakıma lvl,satın alıyorsunuz buda private serverlarda var.Item dizme sorunu zaten isrodada var,aynı emekleri ordada veriyorsun.Artık kimin kafası kalınmış anlamışsındır umarım?

Seti dizmek çokmu zor acaba?Verirsin yaklaşık 100 tl setini vs dizersin.Asıl siz anlamak istemiyorsunuz.Oyunun kendisine para verip bir bakıma lvl,satın alıyorsunuz buda private serverlarda var.Item dizme sorunu zaten isrodada var,aynı emekleri ordada veriyorsun.Artık kimin kafası kalınmış anlamışsındır umarım?

100 tl setini isroda versem isrodada dizerim. Töbe estağfurullah ya neyse konuşmayacağım

----------

Eline Sağlık Kardeş Ama Unique'Lerde Çinliler PK Olmaz Demişsin Ama Emin Ol Türklerden Fazla PK Oluyorlar (Universal Serveri İçin Geçerli Bu Söylediğim). :)

3 server bunun duşında dedim zaten .

100 Lira oylemi Hahaha :D Resim bolumune bak benim set ve silaha o set ve silahı dizmek icin yaklasık 2 milyar para harcadımki içinde neler oldugunu soyluyeyim Nova +7 Destrucsion Set,Nova +11 Spear,Nova +7 Myth Ring,Necklace,Earing. Bunlara blue basma,advanced elixer alma yaklasık 2 miliyarı buldu simdi sole bakıyım 100 Liraya bu setin bir parçasını alabilirmisin sen ?

100 Lira oylemi Hahaha :D Resim bolumune bak benim set ve silaha o set ve silahı dizmek icin yaklasık 2 milyar para harcadımki içinde neler oldugunu soyluyeyim Nova +7 Destrucsion Set,Nova +11 Spear,Nova +7 Myth Ring,Necklace,Earing. Bunlara blue basma,advanced elixer alma yaklasık 2 miliyarı buldu simdi sole bakıyım 100 Liraya bu setin bir parçasını alabilirmisin sen ?

yav bırak, giyicek donu yok isroda konuşuyor işte benimde canımı sıkıyor ...

Yahu fiyatı 100 tl diye salladım siz neye takılmışsınız,neyse size kolay gelsin.Csro'nun çok para verip oynandığını savunun :)

Yahu fiyatı 100 tl diye salladım siz neye takılmışsınız,neyse size kolay gelsin.Csro'nun çok para verip oynandığını savunun :)

Csroda adam gibi çarın oldu mu hiç ? Bu söylediklerini kanıtlayacak birşeyin var mı ? Ama bizim var. TaleWorlds 2 milyara yakın para harcadı.. Ben 350 tl ye yakın harcadım benim kanıtım var senin var mı ? O zaman susucaksın. Milletin kafasını bulandırmayacaksın :)

Son düzenleme:

Csroda adam gibi çarın oldu mu hiç ? Bu söylediklerini kanıtlayacak birşeyin var mı ? Ama bizim var. TaleWorlds 2 milyara yakın para harcadı.. Ben 350 tl ye yakın harcadım benim kanıtım var senin var mı ? O zaman susucaksın. Milletin kafasını bulandırmayacaksın :)
Zamanında 82 lvl charım oldu,yaklaşık 100,150 tl masraf yapmıştım.LegendBower Eagle'daki char.Hayır anlamıyorum,taleworld 2 milyar yatırmış,sen 350 yatırdın.Ben 1 tl yatırmasam konuşmamammı gerek?.Yada aferin salih 350 tl yatırdın demem falanmı gerek?

Geri