• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[CSro] - Ultra Mega REHBER Csroya Başlayanlar Mutlaka Bakmalı -

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MySharky
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MySharky

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2010
Puanı
78
maxiz.png

Yaz Aylarına Girmekle Beraber CSronun Nimeti FSV i Duyan Herkes Oyuna Başlıyor İşde Size CSRO Ultra Rehber ...
jsfss1.png

Csro Nedir?

Csro Çinlilerin Yapmış Olduğu Offical Bi Silkroaddır . Rateleri ;

Exp : x1
Sp : x1
Drop : x1 (İsronun Aynısı Diyebiliriz)

İsroya Göre Az Geriden Gitmektedir . -12 DG- Yoktur Bizde Bekliyoruz .

Division 1 , Division 2 Olarak 2 Sunucu Vardır. Account Alma

jsfss1.png

Üyelik Alımı

http://passport.srocn.com/np/index.asp

yelikbalang.jpg

yelikalm.jpg
Üyelik Alımı Videolu Anlatım: Videoyu indirmek için tıklayınız...
Cid Nedir?

Cid Çinlilerin Bizim Tabirimizle Kimlik Numarasıdır. Bn Çinlimiyim Nasıl Bulcam Bu Numarayı Derseniz
CİD Tıklıyoruz
İndirip Rardan Çıkarıyoruz . Virüs Diyebilir Anti Vürüs programını Devre Dışı Bırakın Sonra Açıp

w20gef.jpg

Herhangi Tarih Seçin

otnqd5.jpg

Bu Numarayı Alıp Kayıt Olurken CİD Bölümüne Yapıştırın.

Kayıt Olduk Nasıl İndircez Derseniz Aşağıya Doğru İnin Rarla Uğraşmayın Full Client İndirip İsro Gibi Kurun.

jsfss1.png

Tek Link : Full Client
Yapamam Derseniz Rar İndirin Kırık Olabilir Tavsiye Etmem.
jsfss1.png

Rarlar İçin ;

https://www.maxigamerz.com/f371/csro-download-full-1165alternatif-linkler-1165-1193-anlatim-148120/

Antibiotic Teşekkürler

jsfss1.png

Division 1 ve Division 2

Antibiotic ' den Alıntıdır .
İşaretli Olanlar Türklerin Yoğun Oldukları Swlardır . Pembe İşaretli Olan Boş Swdır Unique İçin Bire Bir Fakat Ortam Yoktur :)Ben Full Clienti veya Rarı İndirdim Ama Bu Client Geride Kaldı ? Diyorsanız ; BURDA Kİ Konuya Bakmanız Yeter
FSV Nedir , Neye Yarar ?

Arkadaşlar FSV (FlagShip Vip) 60 Tl lik bir bottur ve Kasmada Büyük Rol Oynar .Mesela 1 Mobdan Size 0.10 Exp Geldi
FSV deninen Bu Bot Bu Expin 3.3 Katını Kendine Kaydeder.Bu Böle Böle Birikir Limiti Dolana Kadar Birikir. Limiti ise 200 Milyon Expdir . 1 Günde Max 200 Milyon Biriktirir.
Çok Sevdim Nasıl İndircem Diyorsanız Aşağıya Bakın ..

Flagship (VİP Bot )

Peki Kardeşim Ben Bu Oyunda Bota Para Vermem Diyorsanız Butterfly Adında Süper Bir İcad Vardır.
Spoileri Açmanız Yeter.
ButterFly (Parasız Bot)

Ben Oyuna Girdim Ama Oyun Lagdan Oynanmıyomu Diyorsunuz ? Aşağıya Devam Edin

Spoili Açıp Konuyu Uygulamanız Yeter.

2rxvhgl.png

Ben Charımı Kastığım Charımın Mailini Değiştircem ? Charımın İD sini Unuttum ? Şifremi Değiştircem ? Diyorsanız Devam

jsfss1.png

Şifre değiştirme

?·?(SilkRoad Online)??? - ? - ?

23mo1m9.jpg

jsfss1.png

E-Mail Değiştirme

?·?

34s465k.png

jsfss1.png

Unutulan Password'ü E-Mail'e Gönderme

?·?(SilkRoad Online)??? - ? - ?

10ncaaa.png

ejevsw.png

jsfss1.png

Faks İle Şifre Alma

?·?

33er69t.png

jsfss1.png

Resimler Ve Son Kısım CryClon dan Alıntıdır Gerisi Benimdir İşime Yaradı Diyorsan Teşekkür Butonu Elinden Öper :)

Takıldığınız Yer Olursa , Hata Alırsanız Konunun Altına yada Ö.m Atabilirsiniz

Son düzenleme:
Adam King :) Ellerine Sağlık Mert Hadi Beyler Emeğin Hakkını Verelim.. Bu Arada Mesajları Ben Sildim .. Kötü Mesaj Olduğu İçin Değil Adam Yeni Konu Açıp Konu Kasmak Yerine Varolan Başka Bir Konusunu Bu Konuya Çevirdi Bende Baktım Eski Konunun Yorumları Duruyordu Sildim Onları :)

Adam King :) Ellerine Sağlık Mert Hadi Beyler Emeğin Hakkını Verelim.. Bu Arada Mesajları Ben Sildim .. Kötü Mesaj Olduğu İçin Değil Adam Yeni Konu Açıp Konu Kasmak Yerine Varolan Başka Bir Konusunu Bu Konuya Çevirdi Bende Baktım Eski Konunun Yorumları Duruyordu Sildim Onları :)
Eyw Salihcan Başlamak isteyenlerin Yararlanması İçin Sabit :)

Doğrulama kodu istiyor kayıt sırasında. 4 haneli bir sayı. Ama nedense hep hata veriyor. Çözemedim? Yardımcı olur musunuz?

Hayır Mert En Kolay Yerde Takılmış Resimdeki Rakamları Yazmakta :D

Bir de sizin denemenizi rica edebilir miyim? Hata benden mi kaynaklanıyor öğrenmiş oluruz.

---

E-mail, pw'ye kadar herşeyi değiştirdim fakat olmuyor. Hala aynı hatayı almaya devam ediyorum.

---

Sorun düzeldi. Artık üyeyim.

Son düzenleme:
Geri