• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

DarkPassage Dünya Kupasında

PlayStorex

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Eki 2013
Puanı
2
DarkPassage WildCard şampiyonu olarak TheLegacy takımı 3-0 malub ederek Dünya Kupasında boy göstermeye hak kazandı.

OJyOO3.jpg

o bayrağı orda gösterebilmek. Dünya şampiyonasında türkiye temsilcisi diye adımızı geçirmek...Çok keyifli bir şampiyona bizi bekliyor bugünkü tek kötü şey fab fabın o rapörtaj sırasında gülümseyişiydi ve gerçekten çok sefil ezik bir gülüştü :D

Şu ortadaki o saçlarla oyunu oynuyabiliyorsa büyük başarı :ent

Maçlar çok süper oluyor ya .

Ne oldu DarkPassage son durum nedir ? Legacy yi ezmişlerdi en son ?

Ve son olarak bu herifler Türk mü ? İsimleri yabancı

Son düzenleme:
o bayrağı orda gösterebilmek. Dünya şampiyonasında türkiye temsilcisi diye adımızı geçirmek...Çok keyifli bir şampiyona bizi bekliyor bugünkü tek kötü şey fab fabın o rapörtaj sırasında gülümseyişiydi ve gerçekten çok sefil ezik bir gülüştü :D
Spikerin bizim takimi ilk mactan sonra ovmesi, hele gele bunlari ingilizce duymak, nasil sevindirici bir seydi anlatamam. Hani ben oynamiyorum orda ama en az onlar kadar heyecan yaptim, sevindim, gurur duydum ekran basinda :D

Alinmaca gucenmece yok. TR serverinda bulunan takimlar icinde en iyi temsil edebilicekler bizi bunlar olmasina ragmen sanmiyorum cok ileri gidebiliceklerini. Bilmiyorum "Nabza gore serbet" diyip ona gore mi oynadilar ama, dunya turnuvasinda affi olmiyacak "bireysel" hatalar yapiyorlardi...

Herseye ragmen GO DP DO !!!

Spikerin bizim takimi ilk mactan sonra ovmesi, hele gele bunlari ingilizce duymak, nasil sevindirici bir seydi anlatamam. Hani ben oynamiyorum orda ama en az onlar kadar heyecan yaptim, sevindim, gurur duydum ekran basinda :D

Alinmaca gucenmece yok. TR serverinda bulunan takimlar icinde en iyi temsil edebilicekler bizi bunlar olmasina ragmen sanmiyorum cok ileri gidebiliceklerini. Bilmiyorum "Nabza gore serbet" diyip ona gore mi oynadilar ama, dunya turnuvasinda affi olmiyacak "bireysel" hatalar yapiyorlardi...

Çok iyi bir taşıyıcıları var. Naru izlediğim kadarıyla artık o eski taşıyıcılığını gerçekleştiremiyor gibi geldi

bence bu maçı da dp alacak dediydi o erkek sunucu.Sjokz da anladığım kadarıyla dp nin hareketlerini çok beğendiğini, favori olduğunu söylüyordu hep geldik gördük yendik ve dünya şampiyonası bambaşka bir keyif verecek şimdi hepimize...

bence bu maçı da dp alacak dediydi o erkek sunucu.Sjokz da anladığım kadarıyla dp nin hareketlerini çok beğendiğini, favori olduğunu söylüyordu hep geldik gördük yendik ve dünya şampiyonası bambaşka bir keyif verecek şimdi hepimize...
Vay be, ilk defa tuttum kendimi laf sokmadim sana. Cevap olarak da laf yemedim. Cok medeni bir konusmaydi. Adam olcaz haa biz :D

Geri