• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

DarkPassage Dünya Kupasında

O degil de sana noldu sim brutus ne zamandan beri bu zümbük takimiyla is birligi icindesin :D
adamla benim ts den muhabbetim var hayırsız sen ergen gibi kaçıyorsun çağırdıkça skype falan. Tabi bi bildiği adamı adamdan sayacak seni mi adam sayacak kaan'cık

O degil de sana noldu sim brutus ne zamandan beri bu zümbük takimiyla is birligi icindesin :D

Yok ya ben sadece muratı severim takıldım biraz onla :D :D Ts de az gülmedim sayesinde yine gülüyorum :D :D Ben aslında sizin ittifak yapıp bana dalmanızı bekliyordum ama garip bişi oldu :D :D

adamla benim ts den muhabbetim var hayırsız sen ergen gibi kaçıyorsun çağırdıkça skype falan. Tabi bi bildiği adamı adamdan sayacak seni mi adam sayacak kaan'cık
Lan Hoşaf evde pc kullandigim mi var. Herkezden daha iyi biliyorsun net durumumu :D oyuna giricegim zaman nete gidiyorum, orda saglam bulursak mic gelirim. Triplere bak triplere...

Evinde kendi telefonunu modem yapan tek bedevi benim heralde :D sor su zümbüğe anlatsin netimi :D ttnet bunyesinde netimi kafasina gore kesen bir kansiz it var...

Yok ya ben sadece muratı severim takıldım biraz onla :D :D Ts de az gülmedim sayesinde yine gülüyorum :D :D Ben aslında sizin ittifak yapıp bana dalmanızı bekliyordum ama garip bişi oldu :D :D
kaancık için adam kırmaya değmezki :D kaan bak adam makaramın muhabbetimin tadını biliyor birde sana davranış şeklime bak aradaki farkı gör fakir seni :D adam telefonu modem yapıp ranked giriyor ya :D

kaancık için adam kırmaya değmezki :D kaan bak adam makaramın muhabbetimin tadını biliyor birde sana davranış şeklime bak aradaki farkı gör fakir seni :D adam telefonu modem yapıp ranked giriyor ya :D

Gülme komşuna gelir başına :D :D Ben de 100 kbit ne idiğü belirsiz bir internetle yaşıyordum :D :D Sonunda değiştirdim :D :D 16 mbit in keyfini yaşıyorum :D :D PC de değiştirsem keyfinden yenmez :D :D

Hadi buradan uzaklaşın bakalım yavaştan iyi post kastınız burda sizi off-topic sohbete alalım hadi çocuklar hadi bakalım :D

Emre gel hadi kiskanma :D

Agdhaggsagsg seni baya havalara sokmuslar da neyse tatilden donunce alirim ifadeni o zaman tamam. Bakariz artik nasilmis muhabbetin :D

----------

Gülme komşuna gelir başına :D :D Ben de 100 kbit ne idiğü belirsiz bir internetle yaşıyordum :D :D Sonunda değiştirdim :D :D 16 mbit in keyfini yaşıyorum :D :D PC de değiştirsem keyfinden yenmez :D :D
Bak bak nabza gore serbet veriyor arkadas. Guzel politika, ne bana cok yukleniyor ne sana kapak atiyor murat :D

Agdhaggsagsg seni baya havalara sokmuslar da neyse tatilden donunce alirim ifadeni o zaman tamam. Bakariz artik nasilmis muhabbetin :D

----------

Bak bak nabza gore serbet veriyor arkadas. Guzel politika, ne bana cok yukleniyor ne sana kapak atiyor murat :D
şigin yüzünden konu amacından sapmış :D derdi olan özele gelsin :D:D

----------

Adam ifşa etti dur lan dur :D :D :D

Neyse beyler muhabbetinize doyum olmaz ama şii-gin sinirlenmeden kaçim ben !!!

Geri