• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

DarkPassage Dünya Kupasında

Vay be, ilk defa tuttum kendimi laf sokmadim sana. Cevap olarak da laf yemedim. Cok medeni bir konusmaydi. Adam olcaz haa biz :D
konu türkiye çünkü burada fulbolda da böyle bayrak devreye girdimi önceliğim değişiyor ama normal hayata geldiğimde resmen parçalayasım geliyor seni :D

Aranızda kan davası mı var nedir bu abi :D :D
kanını akıttım ben onun pekmezini çıkardım öyle başladı bu olay :D bu arkadaş ile benim aramda geçen alıntılı konuşmalara baksan resmen parçalıyoruz hep birbirimizi öyle böyle değil :D yaşı da küçük benden ergenin daha üniversite 2.sınıfta olması lazım oda sınıfı geçebildiyse :D

kanını akıttım ben onun pekmezini çıkardım öyle başladı bu olay :D bu arkadaş ile benim aramda geçen alıntılı konuşmalara baksan resmen parçalıyoruz hep birbirimizi öyle böyle değil :D yaşı da küçük benden ergenin daha üniversite 2.sınıfta olması lazım oda sınıfı geçebildiyse :D
Bak bak eziklemelere bak aklinca neler diyor :D Hayir daha senin de diplomayi goremedik, surekli bir soz vermeler hava atmalar vs ama foss yani. Isin sonunda Murat degil Meltem cikarsan cok da sasirmam acikcasi :D Tripcan seni :D

----------

Aranızda kan davası mı var nedir bu abi :D :D
Seviyorum keratayi takiliyorum iste bakma sen bunlar boyle 1-2 kisi. Birde bunun otaku versiyonu var, genelde damlardi beni gorunce ama yok ortalarda :D

Biliyorum onunla yaşıtım veya 1 yaş ufağım ondan artık hangisi bilmiyorum :D :D Ben senin adına gidip sene içerisinde ziyaret ediyim istersen murat (abi) :D :D

----------

Bak bak eziklemelere bak aklinca neler diyor :D Hayir daha senin de diplomayi goremedik, surekli bir soz vermeler hava atmalar vs ama foss yani. Isin sonunda Murat degil Meltem cikarsan cok da sasirmam acikcasi :D Tripcan seni :D

----------

Seviyorum keratayi takiliyorum iste bakma sen bunlar boyle 1-2 kisi. Birde bunun otaku versiyonu var, genelde damlardi beni gorunce ama yok ortalarda :D

Öncelikle iyi çevirmişssin lafı ona tebrikler :D :D ikinci olarak did you mean Kaya101 ? :D :D

Biliyorum onunla yaşıtım veya 1 yaş ufağım ondan artık hangisi bilmiyorum :D :D Ben senin adına gidip sene içerisinde ziyaret ediyim istersen murat (abi) :D :D

----------

Öncelikle iyi çevirmişssin lafı ona tebrikler :D :D ikinci olarak did you mean Kaya101 ? :D :D
Heee o zümbük iste :D

Heee o zümbük iste :D
cok-cahilsin-keske-olsen_533819.jpg

----------

şu arkadaşın patates edilmesi lazım aslında :D ciddi anlamda ilgi istiyor farkındayım ben :D

Geri