• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ders - Blue Zerk Ve Fire Zerk Yapımı Hazır Dosya İle

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Anchen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
3. Pk2 Editör ü açın ve Particles.pk2 yı yükleyin. bunu pek anlamadım

ßunu yaptım gayet güzel çalışıyordu ancak avatar nasrun bişi hata veriyo içindeki 4 dosyanın birindekinin ismiydi

wizardın 80 lik skıllerinin editini ayarlayabilirmisiniz lütfen cok ihtiyacım varda eger ayarlayabilirseniz cok sevinirim.

pk2 editör ü nasıl açıyoruz onu anliyamadım :S acill yardım

biri yardım edicekmi :S:S::S:S:S

:cry::pff::pff::pff::pff:pFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF:cry::cry::cry::pff::pff::pff::nse::angry::hfy:

olamaz çünki bunlar kSRO daki şeylerdi Knight ve Captain görevini yapınca 95lvde blue zerk potunu 100lv de Fire zerk pot unu kullanabiliyorsun.Yani Grisi olamaz. :beer
[HATA]denedındemı konusuyon sımdı oyunda olmasan sana ss koyar yamulturdum ama ınan oyundayım ve prem yok ama soz cıkınca sana ınat ss koycam[/HATA]

Geri