• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Detaylı 95 Lv Mavi Zerk & Captain Görevi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
95 LVL China Char da >>>>> Captain
95 LVL EU Char da >>>> Knight

100 LVL China Char da >>>> General
100 LVL EU Char da >>>> Baronet yazar arkadaşım bunları biz seçemeyiz
:rbk:

95 lvlde çine captain yazısı gelir eu ya ise 95 lvlde knight yazısı gelir 100 de yanlış hatırlamıyorsam çine genral gelir eu çarlara ise baronet yazısı gelir

Detaya iner misin biraz daha ? 1. görevdeki mobları nereden bulucaz, Niya yakalarken nasıl yakalıycaz ? bi zahmet yazar mısın bunlarıda konuya

Gerçekten süpper olmuş 100 lwl de olan nicklerdemi aynı yöntemle yapılıyor

şu general yakala görevinden kaçtane toplucaz 1 tane yakaladım dierlerinde failed verdi yola düştüm jangana gidiyom bakem olcak :D

bişi olmadı gene çıkanı satıcıya sattım gene gidiyom :S

sonunda bitti :D

sro2009082406073031.jpg

yaw off ben bi normal spirit cıkaramadım :S arkadaşlar yardımcı olun

Geri