• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Detaylı 95 Lv Mavi Zerk & Captain Görevi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
s.a
100 lvl oldum ama 95 lik captain ve ya 100 general görevini yapamıyorum bilen arkadaşlardan yada admin den yardım istiyorum acilll

s.a
100 lvl oldum ama 95 lik captain ve ya 100 general görevini yapamıyorum bilen arkadaşlardan yada admin den yardım istiyorum acilll

sayın admin bu konu hakkın da bilginiz var mı
yardım lütfen

s.a

sayın admin lütfen bilginiz varsa cevap verin:cry::cry::cry:

çok saolasın kardeş senin sayende herkesin zor dediği görevi 2.30-3.00 saatte tamamladım:D:D:D

SerVeR: Olympus
ID: NuKeR54
lvl: 95
Build: full int bowman

Aşama7:Ruhun parçaları.
Başlangıç NPCsi:
Exorcist Miaoryeong

Açıklama:
Bütün materyelleri topladın.Ayine başlamak istermisin?Bu yaratığı berserker ile öldürmelisin yoksa görevi yapamazsın.
Görev:
Piece of Spirit topla.
Görev Yaratığı:
Lost Spirit
Açılan Görev:
Yeni Güç
Gerekli Görev:
Ruh
Ödül:

Bu görevi nasıl yapıcam? Lost Sprit nereden bulucam bu yaratığı!

Acil yardım

Buuu asama 7 yı anlıyamadım ben nıyaları yaklaadım mavi kagıt dusurdum gıttım teslım ettımm asamaları tmm ladım ama bu ayın olayı anlayamadım hangı canavarı zerkle kesmem lazım yardım edın

Geri