• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Divine Souls Online Sohbet Konusu

Arkadaşlar oyuna giremiyorum ben. Karakteri seçiyorum start diyorum o dişlilerin döndüğü yükleme ekranında takılı kalıyor. Daha önce oynuyordum şimdi girmemeye başladı. Çözümünü bilen?

bu gün bir sorun war sanırım oyunda bende saat 15.00 dan beri deniyorum eu ya g,rmiyordu akşam vakti bi girer gibi oldum şimdi eu hepten kapandı yakında düzelir sanırım

suanda da sorun var 403 hatasini veriyor
bende guild kurdum ismi WeAreTURK, katilmak isteyen arkadaslar varsa solesinler
oyundaki nickim qm3rr suan 22 lvlim slasher'im
EU serverindayim

Son düzenleme:
Aynı sorun bende oluyordu laglı olduğu zamanlar takılıyor. Oyunda sorunlar çok var şu ara. Kişi sayısının artmasından kaynaklanıyor sanırım.

Oha yazık oldu adama 2-3 ay bekledi zavallıcık :D
Vindictus ta yalan oldu.Sallama oyunlar en iyisi cod4 xD

Oyun açık mı beyler güncellemeye fln mı girdi temin indirdim giremiyorum :D

ne sorunlu oyunmus arkadas ya
madem bu kadar problem yasancak hic acmasaydiniz keske

arkadaş adı üstünde open beta hala test sürecinde oyun illaki olacak böyle hatalar şu an hala kapalı oyun birkaç güne açarlar umarım

03 Ocak 2011 saat 10:45 (sabah) oyun kapalı :S yhaw bu kadar sorun olcaktı neden hepsını halledıp açmıyolar anlamıyorm

e bazı hatalar 3-5 kişi ile test edilemiyor kalabalıkta anlaşılıyor örneğin gerilim testleri falan sunucunun kaçyüz kişiyi sorunsuz oynatabildiği falan o yüzden open beta yapılıyor bu arada 5 ocak saat 17.06 hala açılmadı :)

Geri