• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Divine Souls Online Sohbet Konusu

Beyler buradaki tüm maxigame ailesi bi guilde girelim.
Teamspeak ten konuşalım veya skype tan :P :D

Ben EU ' da oynuyorum.7 Lv. oldum hala fatigue bitmedi.Ama ben bittim.Uyuyacağım.Yarın devam ederim artık. :)

Kanka gel valla ayıp edersin ya Olm oyun sarıyo ya effectler coşturuyo beni :D

Geldik bakalım 2 kişi eu ya. ch 3 e gelin herzaman.

CH3 de gelen varsa Pm atabilir yada to all dan yazsın ben atarım pm.

chat ekranında tab a basınca geçiş yapar bilmeyenker için. Hadi 3 de bekliyorum herkesi şu an.

chat ekranında tab a basınca geçiş yapar bilmeyenker için. Hadi 3 de bekliyorum herkesi şu an.
Knka global nasıl atılıyo bide çar nasıl zzz yani uyuyo ? :D bide herkes birbirini arkadaşlığa ekliyo neden

Global'den nasıl yazıyoruz ? :D

----------

Tamam buldum hayırsızlar. :P

Söylemiştim burda ^^ Şuan oyunda olan varmı yoksa sorun bende. Oyuna almıyor :S

Server Şuan Kapalı Bende Eu da Char Açtım 4 levelim :) buluşalımda party kuralım :D

Party kurarız da item topluyoruz db error.Işınlanıyoruz db error.Open Beta'ya bak be.
bunlar en fazla CB de olabilir.
Diyorum Vindictus her yönden daha iyi bir oyun.

Ya gerçekten yeni itemler düştü bir sürü kılıç felan filan hiç birini alamadım sonra üstüme yeni kıyafetler giyemiyorum :S deli olcam Vindictus eu açarsa oraya geçiçem zaten.

Geri