• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Divine Souls Online Sohbet Konusu

Uyumluluğu kontrol et istersen bi hacım. Ondan kaynaklanıyor olabilir.

PS: Benden bi kaç ss geliyor :)

dssshot20101215021601.jpg

dssshot20101215022502.jpg

dssshot20101215032303.jpg

Son Resime dikkat gm mesaj yazdı kaçırdım bida cevap alamadık xD
Şuan 9 lwl im. Combo yarışmasına giricem mrk ediyorum kaç ss var orda kaç combo yapmışlar :D

Beyler o verilen hatanın çözümünü araştırıyorum :) Bulucam herhalde Ekran kartımız ati Ondan olabilir

----------

İşte bu buldum :D

Vindictus kapalı bakım var.Divine Souls'u indireyim bari. :D

----------

Bende X-Trap hata veriyor nedendir ?

Bende de xtrap veriyordu. Sbot açıksa giremiyorsun. Ve benzeri programlar. ek programları kapatırsanız belki düzelir. Birde res atıp açmayı dene oyunu.

oho millet 12'yi görmüş :D.
WizPower sen vindictus gelince buna mı devam ediceksin ? :D

yaw 2 oyundada yorulma var divine yorulunca vincusa girerim iştexD

Son düzenleme:
token noluyo elinde sonunda bitmiyomu:D vede kasamıyorsun oyundan cıkman gerekli değilmi!!?

Ya bence yorulmada gayet güzel kas kas sonrada yorulunca gir rahat rahat pwp yap işte :D

Geri