• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Divine Souls Online Sohbet Konusu

oyun beta mı ha bıre acılıp kanıyomu bu
bıde uyeluk alınmıyomu
maıl le gelmedı daha 4gun oldu

Arkadaşlar oyun kapalı , üyelik alımı da kapalı. Adamlar uğraşmıo mu bilmiyorum hiç haber yerinde bi tarih filan da vermediler ama oyun açılınca siteye duyurucam ben burda postlar boşuna çoğalmasın.

beyler oyun simdili kapalı bu beta versiondu bu yüzden şimdi full version çıkarcaklarmıs oyun belli sureliğine kapalı ^^

Eskiden Infinity online vardı arkadaşlarımla mikrofon açıp konuşa konuşa oynardık ne güzel,bilen bilir Infinity Online'yi buda onun gibi çok güzel komboları falan var hele fighter müthiş bişi

zaraki haklısın ama şimdi oda gitti bu oyun beeta surumdu simdi normalini çıkarıolar o yuzden beklicez bide su infinty tekrar açılırsa falan bana söleyin orda bi kıllıççı vardı zombilerin oldugu yerde 15-16 k score kasardım çok severdim :( ama kapandı :(:(:(:(:(
neyse bu oyunda müthiş inş 1 aya kalmas acılcak siteden takip edebilrsinz

----------

zarakhi en gusel karakter bicheo kılıççı

Beyler oyun 14 aralıkta büyük ihtimal açılıcak :D sitesinde download avaible soon yazıyodu eskiden submit email for ob yazıyodu :D

olm ne zmn acılcaqı haqqında tam bi bilqi yoqmu :S pff bqnde bnm tatildi yarrın dersim war:D

----------

???????????????

Geri