• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dizi Öneri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HuanPa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2013
Puanı
65
Herkese iyi akşamlar , başlıkta belirttiğim gibi dizi önermenizi istiyorum..Aşağıya izlediğim dizilerin ismini yazıcam ona göre söylersiniz

Supernatural
Game Of Thrones
Arrow
Spartacus
Lost
Prison Break
Person of İnterest (şuan 2.sezondayım bu dizinin )
The Walking Dead
The Flash
Teenwolf

Not : Hangi türü seviyorsun diye sorucak olursanız bilmiyorum hangi türü sevdiğimi.Yukarıda izlediğim diziler mevcut işte ona göre sizde söylersiniz :D izlerken sıkılmayacak her dizi uygundur

vikings izledim 2 sezon zaten game of thrones gibi ama konuları biraz farklı :)

da vinci's demons
shameless (spartacus tarzında :D ramazanda izlenmez :D)
suits
agent of shield (doğru yazdım sanırım :))

bu son yazdıklarımda izleyeceğim diziler sanada tavsiye ederim :)

vikings izledim 2 sezon zaten game of thrones gibi ama konuları biraz farklı :)

da vinci's demons
shameless (spartacus tarzında :D ramazanda izlenmez :D)
suits
agent of shield (doğru yazdım sanırım :))

bu son yazdıklarımda izleyeceğim diziler sanada tavsiye ederim :)
ort. kaç sezon bunlar ? supernatural gibi 9 sezon olmasında onu 2-3 ayda anca izledim :D 4-5 sezon daha tercihimdir

Rizzoli & Isles ; güzel polisiye dizi kardeşim , hiç olmadı bi fragman bak ona göre kararını verirsin :)

ort. kaç sezon bunlar ? supernatural gibi 9 sezon olmasında onu 2-3 ayda anca izledim :D 4-5 sezon daha tercihimdir

vikings 2 sezon 20 bölüm
da vinci 2 sezon 18 bölüm
suits 3 sezon 44 bölüm
shameless 4 sezon 48 bölüm
agent of shield 1 sezon 23 bölüm

hepside bitmemiş diziler :)

breaking bad ide tavsiye ederim 5 sezon olması lazım o bitmişti :)

Kesinlikle Breaking bad diğer izlenicekleri izlemişsin ama the big bang theory,how i met your mother birde en uzun dizi olarak doctor who.

Şu an breaking badi bitimeme 3 bölüm kaldı kesinlikle izle izlemediğin her gün için kendine küfredersin :D

Alcatraz'ı öneririm. Prison Break tarzıydı yanlış hatırlamıyorsam, zaten 1-2 sezon olması lazım.

Geri