• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dual Weapon Yapılandırmaları [Geniş ve Resimli Anlatım]

Güzel konu Soner.Eline sağlık :beer Daha yeni inceleme şansım oldu kusura bakma :D

Kasılırsın fakat normal bow buildinden biraz yavaş.Çünki az buff az verim..

Solo kasılıcaksan öyle gibi :D Hızı arttırmak için drug kullanabiliriz.Partyde kasıcaksak zaten buna pek gerek olmuyor :)

birkaç eksik dışında süper rehber olmuş ve en sağlam , en eylenceli ve en profesyonel chin str buildler bunlar bence... Tabiki önyargılı yaklaşanlar olacaklardır ama kesinlikle süper buildler, Glavie-Blade yapılandırması pvpde süper ama kasılması gerçekten çok zor Bow-Blade ise kasılması daha kolay ve uniqlerdede glavie-blade den daha başarılı diye düşünüyorum :shm:

Açilan skillerde çok fazla yanlişlar var.Bicheonda bleed tutturan ilk seri kesinlikle açilmalidir.Bowdada sadece strong atack skili açilmasi hiçbir işe yramaz bu karakterinbow ile kasmasi lazim uzun uzun yazardim ama yanlişlar çok .

PvP istersen favorim Blade-Glavie en iyisi PvP de ama başka birşeye yaramaz eğer uniq de kesmek isttiyorum dersen blade-bow ideal. ama arkadaşların da dediği gibi eksiklikler var yanlışlar var düzeltilene kadar bekle derim...
3 Build arasından en etkilisi hangisi olur?

force fire heyuksal ne yiyerrr

arkadaşlar ben fire heyuksel force kasıyorum promu giydirsem yoksa armormu kararsız kadımm:pro

öncelikle eline sağlık. birde tavsiyem bicheondaki ilk seriyi yani bleed atan skili kesinlikle ve kesinlikle kırmızı içine almalısın.

Bence bicheon yerine pacheon olsa daha güzel olur ama tercih işi. :) Ne olursa olsun Bicheon ve heuksal birbirine çok yakışır. Hp si fazla ve dafansda fazla olur.Eline sağlık. Güzel paylaşım.

Chine charlarında yapılabilen ve en zor kasılan char türüdür.Fakat bu zor kasılmasının hakkını ileride fazlası ile veriyor.

demişsin bow/blade/fire bi char neden zor kasılsın ki Bow la çok da hızlı kasılır die düşünüyorum
arkadasa katılıyorum cünkü 88 lvl bow blade charım var bow gayet iyi kasıyor sonucta uzaktan uzaktan indiriom yerimden kımıldamıom bile

Bana kalırsa en sağlamları bow-blade olur ancak fire wallda açılmalı.Hpden çok rakibi engelleyen skiller önemli hp bir critle iner önemli olan rakibe fazla atack şansı tanımamak ki pach ve bic. bu en fazla mümkün olur.Ayrıca divi verip bowla strong bow skiliyle seri kesme şansıda var.İdealim pach. bic. ama şöyle bişi war yeni legendlerde chn master totali artıyorumu bunu çok merak ediyorum ?

Herşeyiyle beğendim diyebilirim. Ama bence set seçimi kesinlikle pro olmalı serverimde bunla ilgili örnekler var. Geriye kalan anlatım mükemmel eline sağlık :)

Bence Blade/Glavie , Bow/Glavie'den çok daha sağlam...

dostum bicheon/heuksal/fire buildinin skill tablosunun resmi gözükmüyo :D o build için 800k sp kastım ama skiller yok ortada :( acil cevap verirsen iyi olur gap'ı bozdum level kasmaya basladım artık

Geri