• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dünyanın En Zor Mantık Sorusu :D

GodIsCoking

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2009
Puanı
52
pazartesi
salı
çarşamba___bu üç gün kadınların yalan söyleme günü

perşembe
cuma
cumartesi___bu üç günde erkeklerin yalan söyleme günü

pazar___her ikisinin(kadın-erkek)ortak doğru söyleme günü

soru:

erkek diyorki:ben dün yalan söyledim
kadında bnde diye cevap veriyor
bu gün hangi gündür??

gerçekten çok mantık isteyen bi soru bilene helal olsun...!!!

NOT:dünyanın en zor üç mantık sorusu arasında yer almış!!
HADİ BAALIM ^^:ko
Çözüldü !!
CEVAP: PERSEMBE
Açıklaması:
erkekler perşembeleri yalan söylüyorsa, " ben dün(çarşamba) yalan syledim diyerek" yalan söylemiş oluyor.. Çünkü çarşambaları erkek doğru söylüyor..
Kadın ise çarşambaları yalkan söylediği için bende diyor ve perşembe günü doğru söylüyor..

Açıklama karışık oldu ama anca bu kadar açıklayabildim

Son düzenleme:
eed dogRu
Açıklaması:
erkekler perşembeleri yalan söylüyorsa, " ben dün(çarşamba) yalan syledim diyerek" yalan söylemiş oluyor.. Çünkü çarşambaları erkek doğru söylüyor..
Kadın ise çarşambaları yalkan söylediği için bende diyor ve perşembe günü doğru söylüyor..

eed dogRu
Açıklaması:

Nedense Başka sitede aynı açıklama var ;)

Pazar günüdür.

Açıklaması; Perşembe olsa Kadın dün yalan söyledim dese doğru olur çünki Çarşamba kadının yalan söyleme günüdür fakat erkekte dün yalan söyledim diyor yani o da Çarşamba günü söylemiş oluyor ve listede yazan günde Çarşamba günü sadece kadının yalan söylediği görülüyor.İkisinin yalan söylediği tek gün pazardır.

Geri