• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ECSRO] Maxigame Database V1 Yayınlandı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hmm peki senin kararın söylenicek pek bişey yok sadece eğer gönlünden gelirse npc item eklemeyi anlatmanı isterdim.ecsro fileste.

DB srounsuz swsro clienti ve ecsro filesler ile çalışıyor teşekkürler kara
pvy74.png

Birkaç şeyi not geçmek istiyorum:
*Kullandığım sql 2008 r2
*IIS açmak gereksiz ben açmadım
*her db ye farklı account da gereksiz ben Açamadım hata veriyordu zaten sa accountu tüm db lerde yetkilidir diye bütün ini dosyalarına sa accountumu ve şifremi yazdım

Bide soru : arkadaşlarım gelebilirmi hamachi ile çünkü inilere hamachi ip değildi 192.168.2.2 yazdık ?

Son düzenleme:
Kara Bi konu hakkında yardım almak istiyorum oyunu sorunsuz olarak kurdum fakat bazı sorunlar var Cye basınca oyun atması gibi bunları nasıl cozebilirim?

VDS adresini özelden verin. Reklam olmasın.

Kara Kardeşim sadece bu yorumumu cevaplarsan sana minnettarlığım hassafaya çıkacak. yazdığım hiç bir yoruma cevap vermedin ben vsro yu senin paylaşımların sayesinden öğrendim emeğine büyük bir saygım var bazen yetişemiyor olabilirsin yorumlara bu yüzden sitem etmiyorum. Teşekkür ediyorum :) Benim bir sorunum var ecsroyu kurmak istiyorum oyunu orjinaliyle açmak istediğimden ve zszc sroyu kurdum ecsro clienti kullandım fakat clienti açtığımda ingilizce tanımlanamayan client yazıyor cevaplıyağından eminim şimdiden teşkkür edeiyorum

----------

Kara Kardeşim sadece bu yorumumu cevaplarsan sana minnettarlığım hassafaya çıkacak. yazdığım hiç bir yoruma cevap vermedin ben vsro yu senin paylaşımların sayesinden öğrendim emeğine büyük bir saygım var bazen yetişemiyor olabilirsin yorumlara bu yüzden sitem etmiyorum. Teşekkür ediyorum :) Benim bir sorunum var ecsroyu kurmak istiyorum oyunu orjinaliyle açmak istediğimden ve zszc sroyu kurdum ecsro clienti kullandım fakat clienti açtığımda ingilizce tanımlanamayan client yazıyor cevaplıyağından eminim şimdiden teşkkür edeiyorum

----------

Özel mesajdan cevapladım farklı client kullan :)

Özel mesajdan cevapladım farklı client kullan :)
bana da pek cevap atmadın ama paylaşımların yetiyor 2 ay önce hiç birşey bilmezken şu an sıfırdan başlayıp 13 dg power degree yapabilir duruma geldim :)

npc editlemesi olmasa ben bu işi sevdim zevk için bile server yaparım :D

Geri