• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ECSRO] Maxigame Database V1 Yayınlandı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kardeş benim anlamadım database winrarın içinde 3 tane var senin dosyada 5 tane var o nasıl iş ?

@KaRa v2 nin çıkacağı belirli bir tarih yokmu hocam hepiniz 4 gözle seni bekliyoruz veya item ekleme vs. bir anlatım?

@KaRa v2 nin çıkacağı belirli bir tarih yokmu hocam hepiniz 4 gözle seni bekliyoruz veya item ekleme vs. bir anlatım?

kara db hazırlayana kadar , beklicenize kendiniz yapmaya çalışın birşeyler hiç medekse kendinizi geliştirin. karanınki çıkana kadar yapın birşeyler. avatar ekledim blue sistemi ekledim item mall zenginleştirdim,npc stone ekledim yeni roc arena ekledim roc lvl90 hp-attack düşük daha nicesi :)

kara db hazırlayana kadar , beklicenize kendiniz yapmaya çalışın birşeyler hiç medekse kendinizi geliştirin. karanınki çıkana kadar yapın birşeyler. avatar ekledim blue sistemi ekledim item mall zenginleştirdim,npc stone ekledim yeni roc arena ekledim roc lvl90 hp-attack düşük daha nicesi :)
bunlar değilde Damage sınırı sorun :) Kara yapıcam dedi birakti :)

589bp.png
[/URL][/IMG] kara kardesim bu ne hatası ya gameserver acılmıo bu hata gelince :S

dostum sunworld silkroad indir karanın verdigi linklerden onun datasını cıkar sorun ondan kaynaklanıyor bence tabi benim görüşürüm bu swsro datasını cıkarıp gameserver klasörünün içine atıp öyle dene sorun muhtemelen düzelecektir

kolay g gelsin öcelikle ben oyunu acıcam ama başlangancıta verilen 9 b gold düşürmek istiyorum nasıl yaparım diğer özellikler iyide o sacma

restore ettimm cant connect acconut database diyo ama yaptım niye dip globalmanager

@KaRa kardeşim senden bir ricam olucak v2'de accessory veya potion npcsine stone ve rubyleri eklemermisin eğer olursa gerçekten çok tutacağına eminim teşekkürler şimdiden .

Geri