• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ECSRO] Maxigame Database V1 Yayınlandı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İp problemi var sende. Ama değişik bir hata bu.

sa kara ben başlangıç 80 olarak ayarladım gold sp felan herşeyi 3 sorunum var onlarıda yaparsam tamamdır 1.moblara yeni item nasıl eklenir ? Anta set ve gdf vs eklemek istiyorum 2. Sorum şunlar damage ve defans sc kaldırmışın iyi hoş ama ben onları codla çıkarta bilirmiyim ? 3.Db de magic luck powder 1 2 3 4 5 6 7 8degre eklimi ? Cevabın benim için önemlidir.. Kolay gelsin iyi çalışmalar...

hocam verdigin clienti indiremiyorum yarıda hata veriyor netinle ilgili problem deyebilirsin ama 3 defa denedim nettede problem yok? :S

İtem eklemeyi ne zaman anlatırsın ? yada anlatcakmısın ?

serveri pvp server yapmak istiyorum yani ya üst üste koyabilme lazım ya da npcye ekleyebilecegim bir kod yardımcı olabilcek var mı ?

ImageShack® - Online Photo and Video Hostingallah rızasına su hataya bi göz atın bıktım 5 gundur ya bu ne bole reguestingde takılı kalıyor ne gm chara nede user chara giriyor buyrun resim

Sende farklı bir ip problemi görünüyor. Şu yazdıklarımı bir dene. Ağ bağlatılarıma gir özelliklerden DNS yazılan yere gel ve en üstteki yeri Otomatik olarak Ip adresi al de. Eğer o işaretliyse en üste modem Ip'nin bir numara üstü mesela 192.168.1.2 ise 1.3 yap. altı direk geç o otomatik yazar en altada modem ip'ni yaz. Öyle dene.

42n1f.jpg

olmuyor neyse saol da 5 gundur olmadı black rogue kurulumu dosyaları fln yapacakmsnz onu sorcaktm cnku hiçbiyerde bulamadm bari br kuraym :S yada sen biliosan sitesini fln öçm olrk atabilirmisinz kurulum dosyalar fln :S

Son düzenleme:
İleriki zamanlarda BR kurmayı anlatmayı düşünüyorum. Hayırlısı.

kara sıkıldı artık. 2gündür soruyom ben onu :S npc ve moblara item eklemeyi.

Geri