• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ECSRO] Maxigame Database V1 Yayınlandı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ECSRO'da bazı PC'lerde ip çakışması nedeniyle hamachi ip problemi çıkıyor. Ama sadece ECSRO'da. Dersenki Vsro kurucam. Onda hiçbir problem olmaz ama zor biraz kurulumu. IIS , FTP felan :D

abi ben senın DB kurdum mediapk2 ındırdım ama ne hotana gıdıyor neden baslangıc 90 lvl sp yok gold yok neden ://:/: /: /: /: (: (: (: (: (: 8

kara kardeşimin ya sana özel mesaj atamıyorum bi zahmet bana özel mesaj atarmsın bisey sorucamda

Bendede öyle sanırım. Bırak öyle görünsün. Bir zararı yok :D

Oyundan çıkınca f1 deki skiller siliniyor onu nasıl düzeltebilirim?

bide harita işini düzeltmem lazım onuda nasıl halledebilirim?Adam karakoamda ama dagda gözüküyor.

----------

Atack yaptıgı zaman en fazla 65000 deger vuruyor.Bunu degerini nerden degiştiriliyor?

bide harita işini düzeltmem lazım onuda nasıl halledebilirim?Adam karakoamda ama dagda gözüküyor.

----------

Atack yaptıgı zaman en fazla 65000 deger vuruyor.Bunu degerini nerden degiştiriliyor?

damage sınırı var zor değişir bilgi lazım map işine gelirsek o dediğin gibiyse kötü :/

Kara her zamanki gibi yine 1 numaraa :) ellerine saglık da bi kurayım inş bu dbde reguestte takılmaz :D

mapda adamlar farklı yerde görünüyosa cok sıkıntı yaşatır / tabi benim adıma

Herşey İyi Güzel Hamachi Çözüp Ondan Sonra Bunları Paylaşsan Bence Daha Mantıklı Adam İndircek Kurcak Tek Takılcak Yapabilien 2-3 Kişi var Hamachi Onların Makinalarıda Win7 ve Win7'de %70Oranın Sw Hamachili Oluyo ama Çoğu Kişininki Xp-Win7 ve olmaya biliyo bunu çözsen daha iyi olurdu

Geri