• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ECSRO] Maxigame Database V1 Yayınlandı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Herşey İyi Güzel Hamachi Çözüp Ondan Sonra Bunları Paylaşsan Bence Daha Mantıklı Adam İndircek Kurcak Tek Takılcak Yapabilien 2-3 Kişi var Hamachi Onların Makinalarıda Win7 ve Win7'de %70Oranın Sw Hamachili Oluyo ama Çoğu Kişininki Xp-Win7 ve olmaya biliyo bunu çözsen daha iyi olurdu
Zaten ben bunu VPS alıp kuracaklar için hazırladım. Hamachi sorununa gelicek olursak hala çözemedim.

drugroad clientti kullanıyorum 65 kdan fazla nasıl vurmayı saglayabilirim

narcenar44 dene arkdaş hamacyı çozcem dedi twden grdı ıpyı degstrdı şimdi server komple pert :( Game server açılmıyor :D

ben hamachiden kurdum test ettim fazla problem yok simdi vds sunucuya taşıcam oyunu // hamachiden oynanıyor isterseniz ss atim 5 6 kişi oyunda kaldık hemde aksama kadar

----------

hadi hayırlısı diyelim

dostum eyw çok sagolda ben gold sp ve lvl daha az vermek istiyorum varmı cod ? zahmet olmassa ö.m den yada burdan anlatırsan ?

ben hamachiden kurdum test ettim fazla problem yok simdi vds sunucuya taşıcam oyunu // hamachiden oynanıyor isterseniz ss atim 5 6 kişi oyunda kaldık hemde aksama kadar

----------

hadi hayırlısı diyelim
Sv komple gttı sayende PP: ıpyı değiştiyim dedin game server ve dıgerlerı hiç açılmıyor

Hersey tam benm gozumde ılla bıyerde bişey vardır akşam seymen halletçek saolsun :D

dostum eyw çok sagolda ben gold sp ve lvl daha az vermek istiyorum varmı cod ? zahmet olmassa ö.m den yada burdan anlatırsan ?

KaRa kullandığın map.pk2 'yi upload edermisin.Bu arada eline sağlık güzel olmuş database ama alchemy oranı biraz fazla sanki

Selam Maxigame bu yeni dbyi restore ettim ama logins deki account shard ve log user map dakileri isaretleyince 3 undede hata veriyor Serveri acıyorum reguestingde takılı kalıyor bi yardım edermisiniz :S

Selam Maxigame bu yeni dbyi restore ettim ama logins deki account shard ve log user map dakileri isaretleyince 3 undede hata veriyor Serveri acıyorum reguestingde takılı kalıyor bi yardım edermisiniz :S

Ne hatası veriyor. Resim atarsan yardımcı olabilirim.

Bu bir hata değilki. Zaten eskiden mevcut diyor. CHara girememe problemine gelince normallerede girmiyorsa bir problem var demektir.

Wayyyyyyyyyyy Teşekkürler Bunu DeğiLde v2 ' indireyim bende :)

Geri