• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ECSRO] Maxigame Database V1 Yayınlandı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
peki avatar ekliyebilirmiyiz ? ve kullanabilirmiyiz ?

anladım peki teşekkürler bende suan bi sunucu aldım yarın oyunu kurcam ve seni beklicem :D sende npc edit i anlatıkdan sonra hayırlısıyla ecsro files ile 7/24 online serveri ben acıcam tabi bu serveri ne şekilde koruruz oda önemli

ya bu oyunun gameserver i sorunlu exp sp rateleri ayarlanmiyor naparsak yapalım x1000 görüyor peki bu x1000 x10 mu oluyor ?

Öncelikle paylaşım için teşekkürler.

Bir maruzatım daha olacak kardeşim,ben swsro client kullanarak oynayacağım gameserver içine çıkartacağımız data yı swsrodanmı yoksa ecsrodanmı çıkartacağız?

kardeşim bu teleportları hotana eklemişsin ya onları da nasıl eklediğini anlatabilirmisin?

ya bu oyunun gameserver i sorunlu exp sp rateleri ayarlanmiyor naparsak yapalım x1000 görüyor peki bu x1000 x10 mu oluyor ?

1x oluyor malesef.

Adamım yapıyor ya helal olsun Kara'cık
icon10.gif

Eyvallah Osman reis.

kardeşim bu teleportları hotana eklemişsin ya onları da nasıl eklediğini anlatabilirmisin?

Videolu anlatımını yaparım onunda yakın zamanda.

Öncelikle paylaşım için teşekkürler.

Bir maruzatım daha olacak kardeşim,ben swsro client kullanarak oynayacağım gameserver içine çıkartacağımız data yı swsrodanmı yoksa ecsrodanmı çıkartacağız?

Bendeki ECSRO. ECSRO çıkartman daha mantıklı.

abi nedne olmuyor ben databesayı kurdum ama 1 lvl den baslıyor nedne sp gold vb. yok

Geri