• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Edx Loader (14 Nisan Güncel Çalışıyor) [Çok DC oluyor]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Right
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Right

Rarlı dosyayı Silkroad ın kurlu ldugu klasörün içine çıkartın (1klasör 4 dosya)
daha sonra edx_Silkroadloader_lite.exe yi açın ve karşınızı bu pencere gelicek

Loader ile oyuna girmeden önce bu konuyu KESİN okuyun
http://www.silkroadmax.org/forum/f12/14-nisan-yeni-loder-calistirma-yontemi-64928/#post690438

5un7mg.jpg

bunda 4 adet IP den herhang birini seçin (gwgt1-gwgt2-gwgt3-gwgt4) herhangi biri.
Launch dedikten sonrada bu pencere gelicek

260csu9.jpg

Start a tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz...

?????????(c9)
gibi bir hata alırsanız internet hızınızla ilgili bir sorun var demektir...

MultiClient=1 den fazla karakter açma
SwearFilet=Küfür filtresi
Nudepatch=Çıplaklık

En ideali Resimde olduğu halidir

Loaderin 1. Elden linki : elitepvpers

Alternatif linkler
2shared - download edxSilkroadLoader_Beta3.rar
uploadedto edx_loader.rar
Virüs Total= Virustotal. MD5: baf5fc68cab8943111eedfe5ccdbf461 Suspicious.Insight

[BILGI]UPLOAD-RESİMLER-ANLATIM HERŞEY BANA AİTTİR ALINTI DEĞİLDİR BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN...[/BILGI]

evet kardes sağ altta sronun şeyi yükleniyor esas ekran yok bazen görev yöneticisinden işlemlere geliyor bazen gelmiyor...

daha önce vardı bu konu
eski opcode'ları kullandığı ve yüksek ban sebebi olacağından silinmişti
fakat ben stall charlarımı bununla açıyorum bi ban olmadı:D

daha önce vardı bu konu
eski opcode'ları kullandığı ve yüksek ban sebebi olacağından silinmişti
fakat ben stall charlarımı bununla açıyorum bi ban olmadı:D

ibot la kullandığımdan beri kullanıyorum hala da kullanıyorum hiç bişey olmadı olucanı sanmam :rbk: silk li çara kıyamazlar :hihi::roll:

bende war.Aylar önce indirmiştim halada kullanıyorum.ben ve benim gibi ibot kullanıcılarına güzel bir loader.Her sürümde de kullanıyorum.Tüm sürümlerde çalışıyor.

Geri