• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Edx Loader (14 Nisan Güncel Çalışıyor) [Çok DC oluyor]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Right
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar bi şey dicem ben ibot kullanıyorum ve oyuna girmek için 1-2 saat bekliyorum çok sıkıcı oluyo ,bu programla aynı clientle 3-4defa girmeye çalışılabilirmi acaba:D cevaplar içi,n saolun

demin kullandım çalışıyordu şimdi kendiliğinden kapanıyor anlamadım gitti

Aynen arkadaşlar ilki sroyu run cleintle açıyorum ikinci botu açtığımda edx loaderin ilk sayfası kapanıyorstart diyorum ama silkroad tam açılcakken oyunda kapanıyo bi yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar sp farm yapıorm ama bi yardımcı olun lütfen ??

26/07/2010 tarihinde denedim win7 işletim sistemim var fakat program açılıyor hemen kapanıyor. yani çalışmıyor .

çalışmıyor sro client çalışmayı durdurdu hatası veriyor

..

kardeş işlemlere fln geliiyor gircekken oyuna kayboluyor nasıl yapıcam bu sorunu:hfy:

Geri