• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Edx Loader (14 Nisan Güncel Çalışıyor) [Çok DC oluyor]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Right
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar ben hack dosyasının ismini değiştiremiyorum izin vermiyor sistem ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim tşk.

bunda 4 adet IP den herhang birini seçin (gwgt1-gwgt2-gwgt3-gwgt4) herhangi biri.
Launch dedikten sonrada bu pencere gelicek
denmiş. Mesela farklı farklı 3 char açacağız. 3 ündede değişik ip mi seçeceğiz?

Cevap verecek olan yokmu?

bende hiç dc vermedi nerdeyse 1-2 kez çok iyi çalışıyor hardmodtan iyi aslında hardmod daha çok dc yiyor bende ve oyuna girerken hep bugta kalıyor çok sinir bozucu

Ne gerek varki loadere beyler.Girin işte tek char ile.Olmadı SroKİNG yükleyin bedava 10 tane multiclient hakkı var.

arkdaşlar ben açıorum oyuna girerken bı kadın çıkıo ya dolu o orda o bittiği anda kapnıo neden ole:pff:

bu son güncellemeden sonra girer girmez atıyor oyundan :(

yardım pls

Arkadaşlar v1.250 için güncel link varmı ?

Helal olsun çok güzel çalisio
ayrica içine koydugun virüste öyle
o koydugun virüs taramasi hikaye
saglam anti-virüs programiyla kolayca ortaya çikabilcek virüs
ya senin niyetin bozuk yada alinti yaptigin yere koyan adamin niyeti

----DENENDI====>VİRÜSLÜ DİKKAT ACCOUNTLARA

Helal olsun çok güzel çalisio
ayrica içine koydugun virüste öyle
o koydugun virüs taramasi hikaye
saglam anti-virüs programiyla kolayca ortaya çikabilcek virüs
ya senin niyetin bozuk yada alinti yaptigin yere koyan adamin niyeti

----DENENDI====>VİRÜSLÜ DİKKAT ACCOUNTLARA

senini gibileri çok gördük ...... neyse bir şey demiyorum kullanmıyorsan indirme virüslü falan olduğı yok o kadar kişi kullandı virüs yok sorunsuz diyor sen virüs dedin birde suçu bana yıkıyorsun
paylaşım yapanda kabahat

yakında belli olur acc giderse zaten konusmaya gerek bile kalmaz...

bak kardesim ben senin için bu adam böle bu adam söyle demedim sadece bu dosyada virüs var diyorum senin üzerine yıktıgım yok

amacım seni kötülemek deildir
paylasimin güzel olabilir dedigim gibi alintı yaptigin kisinin rızasına kalmıs

bu program burda martın 21 inden beri var su anda haziran 16 bu güne kadar en ufak şikayet gelmedi olsaydı ilk önce benim char giderdi 1b den fazla para var çarda sun lar var

ya hacklenip hacklenmemesi umrumda deil içinde virüs var diom hala çalinip çalinmamasindan bahsedio

Kardeş ben win7 kullanıyorum.Fakat bu açılmıyorstart dedikten sonra sağ alttaki küçük update gibi bişey geliyo ondan sonra gelmiyo bişey ayarlar fotoğraftaki gibi yaptım olmuyor.Yardımınız için şimdiden teşekkürler...

senin anti-vir progun ya güncel deil yada kötü bi sürüm
en azindan avg,combofix gibi çok güzel anti -vir leri kullanabilirsin
bunlarda çok rahat bulur virüsü
ben virüsü combofixle buldum* indir dene istersen

Geri