• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elveda..

-FastLane

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
39
Herkese Merhaba,
Adım Serdar 18yaşındayım Silkroadmax'a 4yıl önce Akut13 sayesinde katıldım ve 4yıl boyunca aralıksız her gün forumu takip ettim facebooktan kat kat fazla giriyordum
sizin paylaşımlarınız,sohbetler vs...

Sizin gibi çağdaş,zeki,samimi ve paylaşımcı insanlarla tanıştığıma çok memnunum çoğunuzdan hayata bakış açımı değiştirecek şeyler öğrendim

Ecsro ve Csro zamanlarında forumun en güzel günleriydi
özellikle oyun sayesinde tanıştığım arkadaşlarıma ;
Kayzersozze - Salih
DaB - Umut
Incessible - Duhan
Captaincoco - Erdo
Technology - Arnas
Varnas
Orcan
Kadir
Esperenza - Umut
ByCaner
RecLast
Selene
Tabi çoğu kişinin ismini unuttum 30-40 kişi (hymera ve diğer serverlardaki arkadaşlara da - GrimReaperZ,StreetCrew) Çok Teşekkür ediyorum beni hatırlamasalarda :)

Son zamanlarda Ümit abinin forumu açış amacından forumun çok uzaklaşması,artık eski yönetim gibi yönetimin olmaması beni çok rahatsız ediyor kendi görüşümüzü bile belirtemez hale geldik sadece iyi bir yorum yapmak zorunda kalıyoruz.Forumda birkaç tane mod kendi egosunu tatmin etmek için haksız olduğu halde ceza puanı veriyor üstelik yönetim buna göz yumuyor.
Tabi görevini fazlasıyla yapmış arkadaşlar da var onlara çok çok teşekkür ediyorum

Hadi kalın sağlıcakla sizi seviyorum :)

(Bu aralar LoL ve WarZ oynuyorum tanıdıklardan gene konuşmak isteyen varsa) Skype : Punchline-Serdar

Son düzenleme:
Son zamanlarda Ümit abinin forumu açış amacından forumun çok uzaklaşması,artık eski yönetim gibi yönetimin olmaması beni çok rahatsız ediyor kendi görüşümüzü bile belirtemez hale geldik sadece iyi bir yorum yapmak zorunda kalıyoruz.Forumda birkaç tane mod kendi egosunu tatmin etmek için haksız olduğu halde ceza puanı veriyor üstelik yönetim buna göz yumuyor.

Yorumunun özellikle bu kısmı çerçeveletip foruma asılmalı ;

Ya kimse görüş bildirmiyicek YÖNETİM DAHİL, yada küfür içermedikçe tüm forumun görüşlerine saygı duyulucak.

Bu şekilde vur/kaç olamaz , yahut bir platformda söylenilenleri hazmedemiyip mesaj editmek konu/mesaj silmek banlamak olmaz OLAMAZ..

Bazıları laf sokmaya bayılıyor ama forum artık bendede iştah bırakmamaya başladı , gerek konular olsun , gerekse forumdaki kullanıcılar olsun artık işe yaramıyorlar ve herkeste bir hava oluşmaya başladı . Oysaki eskiler ne kadar güzeldi .. Tabi şimdi şikayetçisin neden hala giriyorsun diyecek biri olursada Sorarım onlara '' Siz Hergün Gördüğünüz Birinden Kopabilirmisiniz ? ''

O zaman Ümit Bey Katlanalım Lütfen . Ama şunuda bilin Sizde birgün katlanıcaksınız ... Bu Arada Sen ESKİDEN DAHA İYİYDİN.

Benim ne kötülüğümü gördün ? bu konuyu silmem gerekirken halen burda tutup konuşmanıza izin veriyorum, hata bende...

DeepBlue sana gercekten diyecek bir kelime bulamiyorum ciddiyim. 2010 yilindan beri bu forumdayim o zamanlar yonetim guzeldi en azindan 'UYELER GORUSLERİNİ OZGURCE İFADE EDEBİLİYORLARDİ'! Simdi sagdan soldan 3-4 tane cakal mod. Buldunuz onlar cok guzel ego tatmin ediyorlar.. Simdi uyeler ne yapsa suc, ne yapsa yonetici hakli.. Kardesim ulke yonetmiyorsun forum yonetiyorsun sadece. Ulan ben okulda dersi dinlemeyip mobilden bu forumda takildigimi bu yuzden de sinavlardan zayif aldigimi biliyorum be.. Uyeler istedigi yorumu kurallar cercevesinde bile yazamaz hale geldi.. Ben ... boyle adaleti .... boyle davayi! Ya kendinizi duzeltin yada bu forum gun gectikce uye kaybedecek sizde ... gibi kalacaksiniz. En basta ben ... olup gidicem burdan yoksa.

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

DeepBlue sana gercekten diyecek bir kelime bulamiyorum ciddiyim. 2010 yilindan beri bu forumdayim o zamanlar yonetim guzeldi en azindan 'UYELER GORUSLERİNİ OZGURCE İFADE EDEBİLİYORLARDİ'! Simdi sagdan soldan 3-4 tane cakal mod. Buldunuz onlar cok guzel ego tatmin ediyorlar.. Simdi uyeler ne yapsa suc, ne yapsa yonetici hakli.. Kardesim ulke yonetmiyorsun forum yonetiyorsun sadece. Ulan ben okulda dersi dinlemeyip mobilden bu forumda takildigimi bu yuzden de sinavlardan zayif aldigimi biliyorum be.. Uyeler istedigi yorumu kurallar cercevesinde bile yazamaz hale geldi.. Ben ... boyle adaleti .... boyle davayi! Ya kendinizi duzeltin yada bu forum gun gectikce uye kaybedecek sizde ... gibi kalacaksiniz. En basta ben ... olup gidicem burdan yoksa.

Size göre düşüncenlerinize katılmayan herkes kendini beğenmiş ego tatmini peşinde koşan ergen veya velet.

Ülke yönetiyorum kardeşim, bu forum benim dünyam ve buranın belirli kuralları var ya güzellikle kurallara uyarsınız veya ego tatmini peşinde koşan çakal diye adlandırdığınız arkadaşlar tarafından uyarılır ceza alırsınız. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız hal hereket ve konuşmalarınıza dikkat edecekciniz.

Çoğu zaman kendi düşüncemi ifade ediyorum adı altında insanları aşağılıyor ve hakaret ediyorsunuz birisi size dur dediğinde vay efendim düşüncelerimizi söyleyemiyoruz vay efendim forum eskiden böyle değildi...

Evet forum eskiden böyle değildi, çünkü eski üyelerimiz de bu kadar terbiyesiz ve sorumsuz değildi o nedenle biz de bu kadar müdahale etmek zorunda kalmıyorduk!!! Hep çuvaldızı başkalarına batırmak yerine biraz da iğneyi kendinize batırın!!!

Eğer o beğenmediğiniz ergen veya çakal dediğiniz kişilerden daha iyi forum yönetebiliyorsanız çalışın çabalayın moderatör olun, yönetici olun forumu siz yönetin!!!

[UYARI]

Forum sanal bir
ortamdır. Sosyal hayatımızda da bir çok ortam bulunmaktadır, aile ortamı, arkadaşlık ortamı, iş ortamı, okul ortamı vs...

Tüm bu ortamların belirli bir seviyede düzgünce işleyebilmesi ve ilerleyebilmesi için ne yapması gerektiğinin kendiliğinden farkına varamayan kişiler için konulmuş kurallar vardır.

Örneğin okulda karşı cinsinizden bir kişiyi sözlü veya fiziki olarak taciz ederseniz disiplin cezası alacağınızı bilirsiniz bu kurallar ile belirtilmiştir eğerki böyle bir kural olmasaydı okullarda olacakları hayal gücünüze bırakıyorum. Bu sadece basit bir örnektir sınırsız şekilde çoğaltılabilir.

Hoşunuza gitsede gitmesede bir döngünün düzgünce işleyebilmesi için bulunduğunuz ortamdaki kurallara uymak zorundasınız. Kimse size sorarak veya keyfinize göre davranarak kural koymaz. Bulunduğunuz ortamdaki söz sahibi veya yönetimde görevli olan kişiler o ortam için en iyisinin ne olacağını düşünür hesaplar ve ona göre kurallar belirler, bu kurallar sizin çıkarlarınıza, isteklerinize, görüş ve düşüncelerinize ters olabilir bu nedenle de canınızı fazlasıyla sıkabilir ama ne kadar sevmesekte araba kullanırken emniyet kemeri takmak zorundayız, ne kadar sevmesekte okula giderken üniforma giymek zorunda saçımızı sakalımızı düzgün kesmek zorundayız, ne kadar sevmesekte evde ayaklarımızı yıkamak ve dişlerimizi fırçalamak zorunda aile büyüklerine saygı göstermek zorundayız.

Foruma kimse sizi zorla üye yapmıyor, foruma konulmuş kurallar siz üye olmadan önce belirlenmiş kurallardır istisnaların dışında. Üye olmadan önce kuralları okuyup işinize gelmiyorsa üye olmaktan vazgeçebilirsiniz bu sizin en doğal hakkınızdır. Eğer o anki kurallar size uyuyorsa ve kabul edip üye olduysanız sonrasında yeni kurallar eklendiğinide düşüncelerinize ters birşeyler var ise aynı şekilde forumdan ayrılma hakkına sahipsiniz. Ancak hiç bir zaman kurallara uymam, kuralları koyarken bize mi sordunuz gibisinden komikçe kelimelerin olduğu konular açıp giderayak provakasyon yapıp forumun huzurunu ve düzenini bozmaya hakkınız yoktur. Aynı şekilde üye olurken kuralları hızlı hızlı geçip veya hiç okumadan üye olup sonra kurallardan haberim yoktu bu kurallara uymam, özgürlüğüm kısıtlanamaz deme hakkına da sahip değilsiniz.

Bu forumda kesin ve kesin olarak yasaklanmış hatta kalıplaşmış bazı şeyler vardır, bunlar kısaca :

- Din ve siyaset ve futbol hakkında tartışma

- Küfür ve argo kullanma

- Reklam yapma

- İnci vb terbiyesiz sözlüklerin aksan bile deneilemeyecek saçma sapan tuhaf kelime ve konuşmalardan oluşan her türlü pisliği buraya taşıma

1. Din, siyaset ve futbol çok hassas konulardır, herkes aynı dine inanmak, aynı parti veya takımı desteklemek zorunda değildir. Bu nedenle en çok sorun olan konuların başında bu konu gelmektedir. Bu forumda doğru düzgün tartışabilecek, taşkınlık yapmadan kaşısındakinede saygı duyarak ne yaptığının farkında olarak tartışabilecek 1 yada 2 kişi vardır. Geri kalan kısmı ise sadece fanatiktir ne yaptığının farkında değildir, ancak bencillik yapıp inatla kendi düşüncesini karşı tarafa her türlü zorbayı kullanarak aşılamaya çalışır bu durum sonucunda istenmeyen tatsız konuşmalar ve görüntüler ortaya çıkar bu nedenle bu tür konuların forumumuzda tartışılması kesinlikle yasaktır.

Dininize çok bağlıysanız namazınızı kılın, orucunuzu tutun, zekatınızı verin, hayır işlerine adayın kendinizi forumda boş boş tartışmaktan bin kat daha fazla sevap kazanırsınız.

Partiniz o kadar mükkemmel ise insanları kendi partinizi desteklemeye veya kabullenmeye zorlamak zorunda kalmazsınız, partiniz o kadar mükkemmel ise herkes kendiliğinden o partiyi destekler ve kabullenir. Eğerki partiniz bir kısım tarafından kabullenip destekleniyorsa ve bir kısım tarafından desteklenmiyorsa o zaman partiniz düşündüğünüz kadar mükkemmel değildir. İyi olabilir fakat yeteri kadar değildir. Herkes kendi işine gelen partiyi tutmak ve desteklemekte özgürdür, kimse sizin partinize olan hayranlığınızı ve onlara bunu aşılamaya çalışma bencilliğinize katlanmak zorunda değildir. Aynı şey futbol takımları için de geçerlidir. İnsanların tercihlerine saygılı olun ki siz de saygı göresiniz.

2. Küfür ve argo kullanma, her zaman söylemişimdir küfür ve argoya başvurmak bir kişinin kendisini insanca ifade edemeyip insanlıktan çıkıp başka bir varlığa dönüşüp pislik yapmasıdır. Bu tanım aslında küfür için geçerlidir, argo için ağır kaçar. Küfür edecek bir yer arıyorsanız bunun yeri maxigame değildir. Gidin o seviyesiz sözlüğe akşama kadar ordakilere sövün onlar da size sövsün içiniz rahatlasın. Veya gidin mahalle arasına kendi seviyenizde birilerini bulun akşama kadar birbirinize ağzınıza geleni sayın.

3. Reklam yapmak... Maxigame buralara hiç kolay gelmedi... Maxigame buralara tırnakları ile kazıya kazıya basamakları düşe kalka çıkarak geldi. Hatırlıyorsanız zamanında hosta verecek para bulamadığımız için siteyi kapatma kararı bile almıştık ancak vazgeçmedik mücadele ettik ve buralara geldik ve bu hiçte kolay olmadı. Gecemizi gündüzümüze kattık, ömrümüzü bilgisayar başında gözümüzün nurunu akıtarak çürüttük buralara gelmek için. Hiç kimse bu emeğe saygısızlık edemez. Dışardan gelip maxigame nin geldiği yerden hiç bir çaba, emek sarfetmeden yararlanmak isteyen pis çıkarcılar burada kesinlikle reklam yapamaz ve bizden kesinlikle rant sağlayamazlar!!! Çalışın çabalayın sizin de olsun yok öyle bedavadan hiç birşey... Biz eşek değiliz kimseyi sırtımızda taşımayız. Çalışmasını öğrenin a.s.alak gibi geçinmek yerine!!!

4. İnci sözlük konusu, bugüne kadar bu topluluktan nefret ettiğim kadar hiçbirşeyden nefret etmedim... Delinin birisi bir kuyuya taş atmış 40 tane akıllı çıkaramamış sözünü tam olarak betimleyen bir durumdur aslında. Boş boş yatmaktan sıkılan bir deli ne yapsamda ilgi çeksem ve para kazansam derken ulan millete iyilik yaramıyor ne kadar iyi yaklaşırsan yaklaş sonunda kaybediyorsun en iyisimi deveye diken misali şu insanlarda ters etki yaratacak birşey bulayım demiş ve bir sayfa açıp millete küfür etmeye başlamış... Aslında bu arkadaş bir dahidir kendisini takdir ediyorum... İnsanlara hiç bir zaman iyilik yaramaz... Biz burda kardeşim deriz, lütfen deriz, rica ediyorum deriz kimse bi tarafına takmaz orda birisi size ana avrat söver ooooooppp adam omuzlarda Serkan Reyiz, Serkan Reyiz sen bizim herşeyimizsin....Koyun sürüsü reyizi takip et... (:

Lakin... Ne kadar yaptığımız takdir edilmesede, insanlar iyilikten ne kadar anlamasada biz doğru yoldan şaşmayız... İyilik yap denize at balık bilmezse halik bilir demişler. Biz de öyle yapıyoruz. Madem değerimizi balık bilmiyor halik bilir en azından. Yukarda küfür etme veya küfüre başvurma konusundaki düşüncelerimi yazdım. Annenize , kardeşinize eşinize, arkadaşınıza küfür edilmesi çok hoşunuza gidiyorsa yukarda söylediğim yöntemleri deneyebilirsiniz ki siz zaten insanlığınızı kaybetmiş yoldan çıkmış şuurunuzu kaybetmişsiniz... Ama maxigame i kendi pis işlerinize alet edemez bu ortamı bozamazsınız. Denerseniz banlanıp, 2. üyeliği alıp forumu bırakıyorum özgürlüğümüz kısıtlanıyor diye konu açmaya mahkum olursunuz...

Uzun lafın kısası, forumu bırakmak isteyen direk bırakıp gitsin... Amacınız gösteriş ve provakasyon değilse sessizce çekip gidin... Aksini yapıyorsanız buna müsade etmeyeceğiz... Kimse sizin saçmalıklarınıza katlanmak zorunda değil... Kimse çıkarlarınıza veya görüşlerinize ters geldi diye kininizi kusmanıza şahit olmak veya seyirci olmak zorunda değil.

Ne derseniz diyin, kabul edin veya etmeyin bundan sonra elveda Maxigame, gidiyorum Maxigame, hakkınızı helal edin diye konu açıp konunun içeriğinde yöneticilere ve foruma laf atan kişilere müsade edilmeyecektir!!!
[/UYARI]

Ya bikere size kim ne zaman karıştı kurallar çerçevesinde yorum attınızda? Saçma sapan yorumlar atılıyor alakasız dalga geçmek için insanları aşağılamak veya biryerleri iğnelemek için.Sonra ceza verince biz suçlu oluyoruz değil mi?

Ya bikere size kim ne zaman karıştı kurallar çerçevesinde yorum attınızda? Saçma sapan yorumlar atılıyor alakasız dalga geçmek için insanları aşağılamak veya biryerleri iğnelemek için.Sonra ceza verince biz suçlu oluyoruz değil mi?
sana laf yok ersan sen pamuk gibi adamsın kimseye bi zararını görmedim (her ne kadar gölgenden hızlı konu silen biri olsanda:D)

Geri