• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elveda..

Hepinize çok çok teşekkür ediyorum aslında benim isteğim küfür yasağının kalkması değildi yani kuralların gevşemesi ve üyelerin özgürce yorum yapabilmesiydi yinede teşekkür ederim ben bu forum için hiçbir zaman kötü bir amaç gütmedim forumun daha iyi yerlere gelmesini isterim ve üyelerinde el üstünde tutulmasını isterim çünkü hepsi çok paylaşımcı insanlar

Kardeşim bu sanal ortamı cok fazla ciddiye alma çünkü kendini üzersin arkadaslık kur ama seviyesi olsun muhabbet et sınırı olsun zaten senin kafadan birisi cıktımı forumda sana kendini gelir bosveer neden bunları dert ediyosun ki sen sosyal hayatını yaşa çık gez dolas forumunada giriceksen az yada cok vakit ayır o sana kalmıs ama kendine belli bir mesafe koy sakın beni yanlıs anlama veya bunları bircok kisiden duymus olabilirsin yada geçiştirebilirsin ben sana burda azda olsa faydam olsun diye yazdım bunları :)

Hepinize çok çok teşekkür ediyorum aslında benim isteğim küfür yasağının kalkması değildi yani kuralların gevşemesi ve üyelerin özgürce yorum yapabilmesiydi yinede teşekkür ederim ben bu forum için hiçbir zaman kötü bir amaç gütmedim forumun daha iyi yerlere gelmesini isterim ve üyelerinde el üstünde tutulmasını isterim çünkü hepsi çok paylaşımcı insanlar
güle güle
aufwiedersehen
see you later
au revoir
hasta la vista
adios
arrivederci
dovi cenya
yassu yassu
паук паук

Geri