• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elveda..

Yenilik var dediler geldik..

Birde rütbe alan arkadaşları daha sık denetlerseniz sevinirim. iş başka arkadaşlık başka. Arkadaşlık bağlarınıza göre denetlemeyin lütfen. Sonra kafasında moderatör yazan kendini Kim Jong ilan ediyor.

Öncelikle teşekkür ederim konuyu kilitmediniz yada silmediniz bak şuanda forumda özgürlük var insanlar birbirlerine düşüncelerini belirtebiliyor küfürde yok
hem ben kendi derdimde değilim sadece forumdaki yaşadığım olaylardan birkaçını anlattım(ki forumun düzeni için bazı konularda hassasiyet gösterirsiniz diye) zaten geri dönüşü yok
zaten bizim arkadaşlarımız,üyelerimiz belli çok fazla sorun olacağını düşünmüyorum hepsi 3-4yıllı üye

Arkadaş neyini anlamıyorsunuz bu forum düzeninin ?
Forum bilgi paylaşım platformudur.
Biliyorsan paylaşırsın bilmiyorsan faydalanırsın.
Bunları yaparken nizamına uyarsın.
Nizamına uyarsın ama sana hoşlanmadığın şekilde hareket edilir odara bildir var modlar ilgilenir.
Çözemezlerse gmod var çözemezse yönetici var çözemezse admin var.
Boş ver diğerlerini sen admine geldinde ilgilenmedi o zman zaten durma burası sana göre değil.
Ama bunları yapmadan o öle bu böle şu şöle deme..
Niyetin çözüm aramak olsa ben buradayım ümit burada kısaca a dan z ye burada burada olmanlar zaten bu işi yapamayanlar.
Lan dedim ceza aldım kızdım diyorsun.Bugün lan yarın ulan öteki gün adi herif .... öle gider bu baş edemezsin .Zira yakındır bir kaç saatte off topiğin halini görürsün.
Kısacası kardeşim sen adam gibi derdini anlattında dinlemedik mi ?
Şu anda yönetimde olan bir mod çıksın desin ki hata yaptıgında özel mesaj olarak sert mesaj atmadı bu terk-i diyar dallaması.Ağzını açmadı adam kayırdı.
Sor bakalım bu kodroda kaç kişi benim bu yüzden mesajlarımla karşılaşmadı ısrar eden görevinden alınmadı ?
Sen hep bildiğin yönden bakıyorsun.Ne yani biz öle bakıyoruz mu sanıyorsun yada insanlara yön vermenin idare etmenin kolay olduğunu mu sanıyorsun ?
Nedir kardeşim derdin nedir ?

Yenilik var dediler geldik..

Birde rütbe alan arkadaşları daha sık denetlerseniz sevinirim. iş başka arkadaşlık başka. Arkadaşlık bağlarınıza göre denetlemeyin lütfen. Sonra kafasında moderatör yazan kendini Kim Jong ilan ediyor.
Sen o kendini kim jong sananın adını verdim mi admine bu adam böle yapıyor dedim mi? Ben herbirinin peşine dedektif mi tutuyorum sanıyorsunuz.Bizde sizin gibi kullanıcısıyız forumun münepcimi değil.

Konuyu takip ediyordum yerinde bir karar oldu bence.

Benimde bir sıkıntım var rahatca anlatmak istiyorum.

Gözlemlediğim kadarıyla V.İ.P üye gurubuna girenler eskiden bölümde yardımcı olanlar mesela salih o csroda çok yardımcı olduğu için vip üye şuan nerdeyse herkes renkli üye bu konuyuda dile getirdiğim için mutluyum

Sen o kendini kim jong sananın adını verdim mi admine bu adam böle yapıyor dedim mi? Ben herbirinin peşine dedektif mi tutuyorum sanıyorsunuz.Bizde sizin gibi kullanıcısıyız forumun menencimi değil.
Verdim diyelim o adama bir şey olmadı. O adamda birinizin çok sağlam bir dostu. O zaman gözler bana dönmeyecek mi ?

Neden boş mesaj atan kişiler eksilmiyor anlamıyorum gitti konu nerden nereye gelmiş.

Benim ne kötülüğümü gördün ? bu konuyu silmem gerekirken halen burda tutup konuşmanıza izin veriyorum, hata bende...

Senden bizzat kendime bir kötülük görmedim ama forum geneli olarak eskiden daha iyiydin. benim forumda bulunmam 4 seneyi aşkındır . Faceden çok buraya girerdimki şu anda bile interneti açtığımda maxigame yazıyorum ee alışkanlık oldu artık. Ama eski düzeni çok özlüyorum. Ha şimdi yeni düzen nedir dersen . Hemen kendi fikrimi söyleyeyim. '' Kendini birşey sanan Görevliler ( yarası olan gocunsun ) , umarsızca verilen cezalar ve düzenleme uğruna alınan haklarımız '' Bir forumu yaşatan yorumlardır, konulardır . BİZ KONU AÇAMIYORUZ , YORUM YAZAMIYORUZ AFEDERSİNİZDE BİZ NEDEN BU FORUMA GİRİYORUZ ?

Lütfen cevaplarmısınız ? Bu Arada Haddimi aşma gibi bir şey göstermedim. Senden ricamda lütfen bu konuyu silme üyeler özgürce yorumlarını yazsın ve güzel bir anlaşma ile foruma devam edilsin.

Burada senin konun forum kuralları gereğince mod tarafından rapor edildi gmod tarafından silinmesi onaylanmadı ve bırakıldı.Admin geldi yorumu attı mekanizma bu şekildedir burada.
Biz bura bir birimizin ayağına basmayız ben gmod insafiyet aldığı için ses etmedim ümit geldi görüşünü bildirdi.Burum bu kadar basit.

Senden bizzat kendime bir kötülük görmedim ama forum geneli olarak eskiden daha iyiydin. benim forumda bulunmam 4 seneyi aşkındır . Faceden çok buraya girerdimki şu anda bile interneti açtığımda maxigame yazıyorum ee alışkanlık oldu artık. Ama eski düzeni çok özlüyorum. Ha şimdi yeni düzen nedir dersen . Hemen kendi fikrimi söyleyeyim. '' Kendini birşey sanan Görevliler ( yarası olan gocunsun ) , umarsızca verilen cezalar ve düzenleme uğruna alınan haklarımız '' Bir forumu yaşatan yorumlardır, konulardır . BİZ KONU AÇAMIYORUZ , YORUM YAZAMIYORUZ AFEDERSİNİZDE BİZ NEDEN BU FORUMA GİRİYORUZ ?

Lütfen cevaplarmısınız ? Bu Arada Haddimi aşma gibi bir şey göstermedim. Senden ricamda lütfen bu konuyu silme üyeler özgürce yorumlarını yazsın ve güzel bir anlaşma ile foruma devam edilsin.
Doğru yere konu açtında mı sildiler?
Usulune uygun yorum yazdılardamı ceza verdiler ?
4 yıldır buradasın o halde o büyük karakterlerin bağırma anlamı tasıdıgını çok iyi bilmen lazım.Sen kimsin ben kimim o kim ve sen neden ağırıyorsun bu hakkı sana kim veriyor diye sormazlar mı adama ?
Bu arada sen modlara çakal diyen arkadaşsan sen bence girme bu konuya seninle benim aramda sadece ümit duruyor.

Doğru yere konu açtında mı sildiler?
Usulune uygun yorum yazdılardamı ceza verdiler ?

Evet . Bir konun silindikten sonrada insan birdaha ne konu açmak istiyor nede yorum yapmak. Şahsen ben son 2 yıldır çok nadir cevap yazıyorum . Ha bazı konulara ilgim vardır yazarım ama artık böyle , yani anlayacağın konu açma isteğim yok artık çünki ya biri gelicek post kasma dicek yada biri gelicek konuyu silicek . Açsamda aynı açmasamda yani

Evet . Bir konun silindikten sonrada insan birdaha ne konu açmak istiyor nede yorum yapmak. Şahsen ben son 2 yıldır çok nadir cevap yazıyorum . Ha bazı konulara ilgim vardır yazarım ama artık böyle , yani anlayacağın konu açma isteğim yok artık çünki ya biri gelicek post kasma dicek yada biri gelicek konuyu silicek . Açsamda aynı açmasamda yani

Haksız yere siliniyorsa şikayet edicen yöneticilere mutlaka ilgilenilir.

Post kasmıyorsan söylersin bende o yöneticiye post kasmak nedir bi güzel anlatırım.
Konun siliniyorsa söylersin o konu neden silindi diye çatır çatır hesabını verir hatası var ise.

Sen o kendini kim jong sananın adını verdim mi admine bu adam böle yapıyor dedim mi? Ben herbirinin peşine dedektif mi tutuyorum sanıyorsunuz.Bizde sizin gibi kullanıcısıyız forumun münepcimi değil.
Yöneticiler mod.ları adminler de sadece yöneticileri denetlese?

Yöneticiler mod.ları adminler de sadece yöneticileri denetlese?
halamın bıyıkları olsa amcam olurmu acaba ?
Nerede ona uyacak kişiler söle hemen alayım yönetime.Allahın her günü bu forumla 3 4 saat uğraşıyorum.Keşke herşey senin dedğin gibi olsa.
Birde bi tabir vardır her şeyi devletten beklemeyin.Varsa bi sorun sizde yardımcı olun biz aldık size göre adam bu işi yapamıyormu şikayet edersiniz bende daha sıkı takip ederim dediğiniz gibiyse teşşekkür eder yollarımız ayırırız.

Acaba üyelerin yöneticileri eleştirebileceği ve kimin haklı kimin haksız olduğunu görebileceğimiz bir bölümmü oluştursak ? herkesin dilinde yöneticiler hep suç yöneticilerde.Kim hakkının yenildiğini düşünüyorsa yöneticide sıkıntı ama haklı olduğunu düşünen kimse elinde bir kanıt bulundurmuyor.Cezamı alıyorsunuz bir üst rütbeye yapın itirazınızı cevapmı gelmedi sorununuz çözülmedimi hop bi üst kademesi var.Siz hakkınızı aramayı bilmiyorsunuz.Başkalarına suç atmak daha kolay geliyor size.Sonuçta bu sitede yönetici olan herkes başlangıçta üyeydi bakın bu sitede kimse kalıcı değil ben o kadar kişi tanıdımki gelip geçen.Daha önceleri insanlar bu siteye eğlenmeye geliyordu zaman öyle bir değiştiki insanlar birbirlerinin hatalarını arar oldu eğlence diye bişey kalmadı.Site açıldığı günden beri burdayım saftık bilgiye açtık şimdi ise herşey menfaat olmuş bilen bildiğini paylaşmıyor bişey paylaşıldımı herkes paylaşanda bir hata arıyor ne emeğe saygı kaldı nede nede o emeği sarf eden adamlarda birşeyler hazırlayıp başkalarına sunma isteği...

halamın bıyıkları olsa amcam olurmu acaba ?
Nerede ona uyacak kişiler söle hemen alayım yönetime.Allahın her günü bu forumla 3 4 saat uğraşıyorum.Keşke herşey senin dedğin gibi olsa.
Birde bi tabir vardır her şeyi devletten beklemeyin.Varsa bi sorun sizde yardımcı olun biz aldık size göre adam bu işi yapamıyormu şikayet edersiniz bende daha sıkı takip ederim dediğiniz gibiyse teşşekkür eder yollarımız ayırırız.
Yönetime adam kabulu olurken en az 3-4 saat online gibi bir seçenek vardı. Ee ozaman günde yarım saat takılacak olan modun ne işi var burada? Görev işi sadece renkle olmuyor bu görev omuzlarınıza yüklendi mi demek ki onu kaldıracaksın eğer kaldırmazsan o yükü senin yerine başkası sırtlanır.

Ben kimseye çakal falan demem . Diyenide tanımıyorum. karakterleri büyük yazmamın sebebi dikkat çekmesi. ama kişiden kişiye anlamı değişir. Şu anda bile bir kibir , aşağılama görüyorum istediğiniz gibi yapabilirsiniz. En fazla ceza vereceğiniz banlamak olur onuda yemedik değil. istediğinizi yapın ben birşey demiyorum..
Ama şunu bilin benide kaybetmekle çok şey kaybetmezsiniz ama böyle yaparsanız daha çok kişi kaybedersiniz.

Aranızdan hanginiz adam gibi bir konuyla düzgün bir şekilde çıktı karşımıza?
Bir çok konu görüyorum adam yardım talep ediyor ses yok prasıyla diyor en az 5 kişi msn yada face veriyor .Bumudur yani forum
Örneğin DAB konu açmıyor diye aldık yönetimden siz her şeyi konu açmak mı sanıyorsunuz dedi itiraz etti.Bizde buda lazım mantığı ile itirazını dikkate almadık herşey bitti.
Yönetimde değilsem yardım yok yönetimdeysem yardım var bırakın bu zihniyeti artık.

Ben kimseye çakal falan demem . Diyenide tanımıyorum. karakterleri büyük yazmamın sebebi dikkat çekmesi. ama kişiden kişiye anlamı değişir. Şu anda bile bir kibir , aşağılama görüyorum istediğiniz gibi yapabilirsiniz. En fazla ceza vereceğiniz banlamak olur onuda yemedik değil. istediğinizi yapın ben birşey demiyorum..
Ama şunu bilin benide kaybetmekle çok şey kaybetmezsiniz ama böyle yaparsanız daha çok kişi kaybedersiniz.
sensen dedim değilsen lafım zaten sana değil.
kişiden kişiye değişmez o kurrallarda acık ve nettir o kural. kendinize göre yorumluyorusunuz ceza alınca bağırıyorsunuz.

Geri