• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Emektarlar Nerede? - OldSchool Was Here

En eskilerden biriyim sanırım. Eski nickim Ctrl idi. 2007 senesinin sonlarına doğru yanlış hatırlamıyorsam aralık ayıydı silkroadmax'a üye oldum. Kısa zaman içinde görevli hale geldim. Mod , Global mod olarak görev yaptıktan sonra ara verdim uzun bir süre. Ama eskiler mutlaka hatırlarlar 2007,2008,2009 başlarına kadar görev yaptım. Sonra ara verdim :)

En eskilerden biriyim sanırım. Eski nickim Ctrl idi. 2007 senesinin sonlarına doğru yanlış hatırlamıyorsam aralık ayıydı silkroadmax'a üye oldum. Kısa zaman içinde görevli hale geldim. Mod , Global mod olarak görev yaptıktan sonra ara verdim uzun bir süre. Ama eskiler mutlaka hatırlarlar 2007,2008,2009 başlarına kadar görev yaptım. Sonra ara verdim :)
Ctrl nickini tanıdım. Bir olay vardı ama umarım senin ile karıştırmıyorumdur. :)

Hangi olay? Anlat ben isem hatırlarım zaten :D
Bi çocuk vardı donanım bölümünde bir şeyler olmuştu. Banlanacağını anlayıp konularını sildi. Banlandıktan sonra yeni üyelik açıp konulara tehdit edip küfürler savuşturuyordu. Bitireceğim maxigame'yi filan gibi ergen sözler vs vs. :D

bu çocuk moddu bu arada :D

Son düzenleme:

Bi çocuk vardı donanım bölümünde bir şeyler olmuştu. Banlanacağını anlayıp konularını sildi. Banlandıktan sonra yeni üyelik açıp konulara tehdit edip küfürler savuşturuyordu. Bitireceğim maxigame'yi filan gibi ergen sözler vs vs. :D

bu çocuk moddu bu arada :D

Yok ben değilim o :D Öyle birşey yapsam ümit abi beni hayatta affetmez zaten :D

Silkroadmax yenilendiğinde üye olmuştum bir ara moderatör olarak görev yapıyordum 4 sene olmuş vaybe

Neyse bundan 2-3 sene sonra bize de eskiler diyecekler hala umut var gerçi biz de çok yeni sayılmayız :D

Kaptan-ı Derya nın ismi neydi la? O banlatmıştı profili :D

ne günlerdi deswa vardı hider yapmıştı silkroad için ozamanlarda sro ne sarıyordu bir ecsro girmiştik demiştim ben neden bu oyunu daha önceden farkedemedim okadar güzeldi ondan önce smf miydi neydi vbulletion yoktu ozamanlar daha ilkez forum anlayışını orada öğrenmiştim sonra burası açıldı vb olarak buraya gelmiştik

Son düzenleme:
Silkroadmax zamanında'da vardım fakat gürünmüyordum :D

Pr0Fesi0naL - HatasizCOOL ( O zamanlar ne travma geçirdiysem artık :D )

kaç yıldır forumdayım ne yönetimde olmak için başvuru yaptım ne de başka bir şey; bildim bileli normal üye olarak takılıyorum ve oldukça da rahat :D fakat açıkcası silkroadmax zamanındaki G-MOD ve Yöneticileri insan mumla arıyor. ayrıca şöyle bakıyorum da benim zamanımdan kalma G-MOD yok :D aklımda (ki ilk bildiklerim diyelim [dewsa akut hariç] )Turkhan, Angelina, $eRiAlKiLLeR , xLoss, DestroyeR,Antibiotic ,-Comandante , [EA]ElectronicArts(mod muydu hatırlamıyorum ama bu adamı da unutamıyorum (okandı adı sanırım) :D) ve chqu3.. gibi nicki olan biri daha vardı yönetimde. benim ilk zamanlardan hatırladıklarım bunlar :) (sonradan olanlarda karışmış olabilir :D)

edit: ctrl (KaRa) o zamanlar mod olarak biliyordum fakat daha sonra nickinin kara olduğunu öğrenmem toplasan 5 ayı bulmamıştır diye hatırlıyorum :rbk:

edit 2: önceden de yapılan hatayı tekrar yaptığımdan düzelttim.

Son düzenleme:
gözünü seveyim türkan yazma kadın adı o ben o nicki türklerin hanı anlamında koydum Turkhan diye işte bu yüzden değiştirdim [EA]ElectronicArts dediğinde evet okandı forumun en iyi yöneticilerindendi bana göre hakanıda mod o yapmıştı ben modken o gmod olmuştu rütbesi yükselmişti sonra admin kadar gitti hakanda ondan sonra admin kadar gitti oda foruma çok katkı sağladı benim hatırladığım çok eski yönetici deswa akut13(kendisi ygs hazırlanırken konuşma imkanımız olmuştu ö.m ile onun haricinde pek görüşemedik iyi programcıydı yalnız autoit kullanıyordu)comandante vardı sonra alperjk darklight felan derken baya işini ciddiye alan güzel bir ekip vardı adını unuttuğum birsürü kişi var darılmasın saat gece 2.30 bukadar aklıma geldi ....

gözünü seveyim türkan yazma kadın adı o ben o nicki türklerin hanı anlamında koydum Turkhan diye işte bu yüzden değiştirdim [EA]ElectronicArts dediğinde evet okandı forumun en iyi yöneticilerindendi bana göre hakanıda mod o yapmıştı ben modken o gmod olmuştu rütbesi yükselmişti sonra admin kadar gitti hakanda ondan sonra admin kadar gitti oda foruma çok katkı sağladı benim hatırladığım çok eski yönetici deswa akut13(kendisi ygs hazırlanırken konuşma imkanımız olmuştu ö.m ile onun haricinde pek görüşemedik iyi programcıydı yalnız autoit kullanıyordu)comandante vardı sonra alperjk darklight felan derken baya işini ciddiye alan güzel bir ekip vardı adını unuttuğum birsürü kişi var darılmasın saat gece 2.30 bukadar aklıma geldi ....

hatta Turkhan konusunda da herkes Türkan diyordu bununla ilgili konu vs açılmıştı :D; bak şimdi hatırladım onu ve yine aynı hatayı yaptım, ozur dilerim düzelttim. darklight vs hatırladım fakat yöneticilerden bir tane daha vardı tam nickini bulamadım profilde sanırsam c ile başlıyordu ve profil resmi bir müzik grubunun resmiydi (3 erkek 1 kız) ama hala kim olduğunu bulamadım :D

bu arada CaNaVaReX de mod olması lazımdı :)

Son düzenleme:
hatta Turkhan konusunda da herkes Türkan diyordu bununla ilgili konu vs açılmıştı :D; bak şimdi hatırladım onu ve yine aynı hatayı yaptım, ozur dilerim düzelttim. darklight vs hatırladım fakat yöneticilerden bir tane daha vardı tam nickini bulamadım profilde sanırsam c ile başlıyordu ve profil resmi bir müzik grubunun resmiydi (3 erkek 1 kız) ama hala kim olduğunu bulamadım :D

Cottonmouth'u diyorsun sanırım :D

Geri