• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Emektarlar Nerede? - OldSchool Was Here

bende eskiyim ama zamanında çok ban yedim :D mesaj kutusunda 2009 dan kalma mesajlar duruyor hala az önce baktım beni 2009 yılında banlayanlar ifantastic hyperia deswa space ilkera94. vay be nekadar zaman geçmiş

bende eskiyim ama zamanında çok ban yedim :D mesaj kutusunda 2009 dan kalma mesajlar duruyor hala az önce baktım beni 2009 yılında banlayanlar ifantastic hyperia deswa space ilkera94. vay be nekadar zaman geçmiş

Sait abi banladıysa hayır gelmez senden :D

Bi çocuk vardı donanım bölümünde bir şeyler olmuştu. Banlanacağını anlayıp konularını sildi. Banlandıktan sonra yeni üyelik açıp konulara tehdit edip küfürler savuşturuyordu. Bitireceğim maxigame'yi filan gibi ergen sözler vs vs. :D

bu çocuk moddu bu arada :D
Ben hatırlıyorum o ipneyi ama nick aklımda değil atıp tutuyordu :D

Geri