• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Emektarlar Nerede? - OldSchool Was Here

H3R041 was here beyler (Aboo nicke bak :D)
Çoğunuzu hatırlıyorum, sizlerin modluk yaptığı zamanlar çok iyiydi ortam. Ben de bir süre aranıza katılmıştım :D
la caner napıyon laa. msn yüklü olsa üşenmicem açıcam bakıcam hala kullanıyo musun diye. 7/24 açıktın :D

Bu avatarı hatırlarsınız o zaman :D Bir aralar favorimdi bu avatar :D

Ben varımm beeen :D Tabi bu nicki kimse bilmiyor degistirmemle forumdan aktif olarak ayrılmam bir oldu.Tabi arada göz gezdirmiyorda degilim kaç senedir bu ilk mesajım sanırım.Eskileri görmek güzel.. Tabi kimseyi hatırlamıyor olsamda , kimsiniz olum siz!?

Rapzede.. :)

Edit : İmzam hala duruyor ya :) Ne günlerdi.. Ama hala güzel :cry:

bende eskiyim ama zamanında çok ban yedim :D mesaj kutusunda 2009 dan kalma mesajlar duruyor hala az önce baktım beni 2009 yılında banlayanlar ifantastic hyperia deswa space ilkera94. vay be nekadar zaman geçmiş
Adam taa 2009dan beri onu banlayan kişileri not alıyor dikkat edelim beyler volkanın akrabası evden aldırır :D ( Bu saçma yorum yapma geleneği erdo ve canerden bulaştı )

Bu avatarı hatırlarsınız o zaman :D Bir aralar favorimdi bu avatar :D
Bu avatarı bir kaç kişi daha kullanıyordu galiba çok ünlü :D

Yönetim de çok yer almamış ta olsam bende burdayım.

Ps:Eski nicki yazmakla yazmamak arasında kaldım ama FuRqaNJaN dı galiba(Dalga geçmeyin lan 2007 senelerinde çok modaydı bu :( )

Adımı yazınca ban yiyorum ondan yazamıyorum beyler :D

Neymiş multi accountmuş ban atmayın multi olmasın dimi :D

H3R041 was here beyler (Aboo nicke bak :D)
Çoğunuzu hatırlıyorum, sizlerin modluk yaptığı zamanlar çok iyiydi ortam. Ben de bir süre aranıza katılmıştım :D
la caner napıyon laa. msn yüklü olsa üşenmicem açıcam bakıcam hala kullanıyo musun diye. 7/24 açıktın :D
hangi caner :D evil clown vardı bi aralar o da canerdi o canermi :D

Emektar felan değilim. :D 2010'a girdiğimiz yılbaşı günü üyelik açtım. 01 Ocak 2010. Kullanıcı adını unutmasaydım ondan devam edecektim. Sonra furki00 vardı. İsmi kötü diye bunu açmıştım. Gereksiz işler vs vs.

Geri