• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Emu 5.3 +CLENT+Anlatım :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bizim kuracağımızı 4.4 desenizde olur sadece 5.3 database'sini 4.4ün içine atıyoruz yani 4.4 versionu halen , class modulelerinde yapılacak değişiklik etki etmez yani 4.4 sürümünü kullanıyoruz bu kadar databasedeki değişiklik birşey yansıtmaz oyunun stabilliğine dair , kolay gelsin.

Öncelikle herkese merhaba.
Bu konu tamamen sahtekarlık bence.
Oyun buglu, sse yöneticisi tarafından korumaya alınmış.
Hiç boşuna denemeyiniz zaman kaybından başka bir şey değildir.
Forum görevlisinin bu konuya el atmasını öneriyorum.
Önerim konunun bir an önce kaldırılması yorumları okumayan, üyelerin sonu hüsranla sonuçlanmaması için konunun bir an önce silinmesini öneriyorum.

-İyi forumlar.

Katılıyorum arkadaslar emın olun vsro files bile bukadar ugrasdırmıyor bende denedım bu emuyu zaman kayınından baska birşey değil sakın indirmek gibi bir girişimde bulunmayın bi halta yaramaz D-sremu kurun sanıye bası runtime error alın ama bunu kurmayın :)

Emu arkadaşlar ortamında pvp yapılacak bir basit sistemdir. Hiç uğraşmayın derim ne kadar iyi olursa olsun yinede eninde sonunda buglu olacaktır. Size tavsiyem bir vsro files kurmanız ve tüm haritaları kapatınız. Eğer pcniz kötüyse 4 gb ram olanlar için konuşuyorum. Sadece jangan kalsın Race: Eu,ch D11 items npc item eklersiniz hem kendinizi bu sayede geliştirmiş olursunuz kodlama yaparak ve'de sağlıklı bir oyun oynamış olursunuz.

Arkadaşlar şu ram sıkıntısı cekenlere bi tavsiyem var. Dosyaları kurun ve map acmada sadece jangan acık kalsın.
truncate table Tab_RefNest
yapın o zaman hiç mob kalmıyor oyunda. Zaten acacak oldugunuz server pvp serveri ne gerek var mob a başlangıc lv'i ayarlayın potları item mall dan alın rahat rahat takılın arkadaşlarınızla.

Arkadaşlar, çıkan run-time hatalarını gidermek için Vb *.dll fixer
aşağıdaki linkten indirin ve kurun;
-- denenmiştir.

Tıkla

Son düzenleme:
Teşekkürler, :D Güzel bir paylaşım fakat video çekerek veya yazı yazarak kurulumu anlatırsan çok iyi olur :D Yakında panelini yapmaya çalışırım. :)

Beyler Kaspersky Truva Atı Buluyo Bunda

Son düzenleme:
Geri