• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Emu 5.3 +CLENT+Anlatım :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar 4.2 yi indirdim neyi neyin icine atıyoruz yazarmısınız ?

E peki sen data server falan açmışsın nasıl oluyor ? onlarıda atmak lazımmı

----------

Game Server established dedi ve 4.2 game server falan login server silindi

Arkadaşlar Boşa Yükleme'ye Çalışmayın Oyunu En Sonun'da açtım Şu anda Saat: 06:26 Gece Uyumadan Oyunu Açtım Sadece Exe'Leri Editleyip Kendini Bilmezin Teki İnternete SürmüşBizimkiLerde Full Sürümdiye Paylaşmışlar Oyunda Bütün Bug'lar Dewam Ediyor.Yani Demek İstediğim Bu Dosyalar [Pax]Orjinal Orjinal Dosyaları Değil.

Çok Garip Bişey Charın İtem'Ler Yok Char Oldu yerde Yere yatıyo Geri Kalkıyo :D

Tek Diyeceğim Uğraşmayın Zaman Kaybı [Xsense] Çıkaracağı Emulatör Kurarız :D

Yalniz o bug degil PAX in koruma sistemi, bu 4.0dan beri olan bir koruma epvp da biri cracklamisti crack lanmasi gerek ama asla bug degil kullandiginiz bilgisayarin ip sinin emulatoru kullanma sertifikasi yok o yuzden oyle oluyor :)
Eger crack liyacak kimse yoksa ilk once bilgisayarina static ip al emu yu satin al ve ipni pax a soyle ama emuyu yeniden indirme goruceksinki sorun kendiliginden duzelmis :)

Son düzenleme:
Yalniz o bug degil PAX in koruma sistemi, bu 4.0dan beri olan bir koruma epvp da biri cracklamisti crack lanmasi gerek ama asla bug degil kullandiginiz bilgisayarin ip sinin emulatoru kullanma sertifikasi yok o yuzden oyle oluyor :)
Eger crack liyacak kimse yoksa ilk once bilgisayarina static ip al emu yu satin al ve ipni pax a soyle ama emuyu yeniden indirme goruceksinki sorun kendiliginden duzelmis :)

Bende Değişik Bişey Demedim saten Uğraşma'ya gerek Yok Para'nı veriip alırsın Misgibi Kullanırsın :D

herşeyi yapıyorumda oyuna girmiyor :D clientte sorun var sanırım bu konudaki clienti indirdim.

Bence boş iş bunların orjinali varken ne diye uğraşıyosunuz sahte dosyalarla :)

Arkadaşlar Boşa Yükleme'ye Çalışmayın Oyunu En Sonun'da açtım Şu anda Saat: 06:26 Gece Uyumadan Oyunu Açtım Sadece Exe'Leri Editleyip Kendini Bilmezin Teki İnternete SürmüşBizimkiLerde Full Sürümdiye Paylaşmışlar Oyunda Bütün Bug'lar Dewam Ediyor.Yani Demek İstediğim Bu Dosyalar [Pax]Orjinal Orjinal Dosyaları Değil.

Çok Garip Bişey Charın İtem'Ler Yok Char Oldu yerde Yere yatıyo Geri Kalkıyo :D

Tek Diyeceğim Uğraşmayın Zaman Kaybı [Xsense] Çıkaracağı Emulatör Kurarız :D
account işini nasıl hallettiğini söylermisin bi

feto 5.3 deki account creator'ü at 4.2'nin içine oluştur bu kadar ama benim clientte sorun var ya server online oluyoda oyuna giremiyorum QuenOfWizz hangi clienti kullanıyorsun atarmısın ?

feto 5.3 deki account creator'ü at 4.2'nin içine oluştur bu kadar ama benim clientte sorun var ya server online oluyoda oyuna giremiyorum QuenOfWizz hangi clienti kullanıyorsun atarmısın ?
ya yapıyorumda error veriyo account oluştururken o sorunu anlamadım. account dosyalarını upload edebilirmisiniz?

Bu indirdiklerimin içinde 5.2 yok 2 side 5.3 :D

----------

Edit: buldum

Son düzenleme:
courageous.jpg
sigpic78637_2.gif

Emulatör link: (LAST DREAM 5.2 İÇİNDE MEVCUT.

--------------------------------------

(C:\Windows\System32(İÇİNE ATIN)
-----------------------------------------------------------------------
FULL CLENT.(LAST DREAM)

--------------------------------------------------
Partlar halinde clent.

-----------------------------
Özelikler

Race: European, Chinese
Jobs: thief, hunter, trader
Items: gold, 1-11dg, Seal of Star, Seal of Moon, Seal of Nova
NPC: teleports, shops (10-11dg weapons), So-OK, trade
Stats: buffs, speed drugs, rank before character name
Statuses: burn, electric shock, frostbite, freezing, stun, knock back, knock down
Pets: transport, growth pets
Mobs: unique, gigant, champion, party, titan, elite, training
Area: Jangan, Donwhang, Hotan, Samarkand, Constantinople, Alexandria
Cap 110: mastery, skills, lvl
Attack: player vs player, player vs mob, AOE skills
Item Mall: avatars, hats, attachments, transports, growth pets, globals, scrolls, pots, arrows, premium, tickets
Chat: all, party, guild, global, private
Berkeser: red, blue
Party: form, join, banish, leave, dismiss, party match
Guild: join, widthraw, leave, notice
Actions: exchange, trace, charming, drunk mode, sit, walk, run, emoticon

Türkçesi not google trans'dır.
Yarış: Avrupa, Çin
İşler: hırsız, avcı, tüccar
Ürünler: Nova altın, 1-11dg, Yıldız Mührü, Ay Seal, Seal
NPC: teleports, mağazalar (10-11dg silahlar), So-Tamam, ticaret
İstatistikler: meraklıları, hız ilaçlar, karakterin adından önce rütbe
Durumlar: yanık, elektrik çarpması, donma, donma, sersemletici, geri vurmak, yıkmak
Evcil hayvanlar: ulaşım, büyüme hayvan
Mobs: benzersiz, gigant, şampiyon, parti, titan, elit, eğitim
Alan: Jangan, Donwhang, Hotan, Semerkant, İstanbul, İskenderiye
Cap 110: ustalık, beceri, lvl
Saldırı: player vs player, oyuncu vs mafya, AOE beceri
Öğe Mall: avatarlar, şapka, ekleri, nakleden, büyüme hayvan, globals, verilirse, tencere, oklar, prim, bilet
Sohbet: Tüm, parti, lonca, küresel, özel
Berkeser: kırmızı, mavi
Parti: Form, katılmak yasaklanacak, bırakın, görevden, parti maç
Guild: birleştirme, widthraw, fark, bırakın
Eylemler: döviz, iz, büyüleyici, sarhoş modu, yüz ifadesi, koşmak, yürümek, oturmak

photo.php

5.3 'ü 5.2 içine atın Libry Filesleri kurun. ve login serverLe game serverin portlarını aynı yapın ve girin video anlatım yapılcaktır.

videolu anlatımı 54545 gündemi yapıyosun arkadaşım?

Geri