• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Emu 5.3 +CLENT+Anlatım :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
feto96 team bilgilerinizi ulu orta yerde paylaşmayın, isteyen arkadaş değil de başka birisi girse suç arkadaşın üzerine kalıcak, özel mesaj diye bir şey var ö.m yolu ile gönderin özel bilgilerinizi.

SkyNight senin serverin varmı? eğer gerçekten kurduysan serverinde oynamak isterim

Emuyu satın alan yabancı bir arkadaş diyoki boşuna uğraşma . Emuyu yalnızca satın alan kişiler pax'ın onların IP sini eklemesi sonucunda emuyu kullanabilirler diyo. haklı gibi görünüyor. SkyNight arkadasımızda yaptıgını söylüyor video eklerse (ki sanmıyorum.) yapmayı deneriz bizde.
emuyu yazan adam baskalarının eline geçeceğinide göz önünde bulundurmuştur diye düşünüyorum. dosyaları paylaşanda benm zaten keske paylaşmasaydım zaman kaybı

----------

ve bir arkadaşın emu alayım mı dediğimde verdiği cevap :
No don't buy it.
This emu is okay to play with friends, but u can only create 1 Char.
U cant delete Chars, and some Skills don't work.
So all in one. its okay to play with 3-4 friends but not to publish a server for other people

ghw1p.jpg

FROM Pax
#KONU KİLİT

Son düzenleme:
beyler gerçekten sorun yokmu ? eğer yoksa yardım edin noluurrr

----------

Bi ilerleme var heralde :D

----------

Yok Bax ıp Eklemeden olmuyomuş Falan Bunlar yalan Şeyler Amarika'nın Oyunları :D

Bende Kurdum Sonrun Yok
e abi 4.2 ordaki emu?

----------

ya biri bişey desin lütfen

Geri