• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Emu 5.3 +CLENT+Anlatım :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bence bu adam yine 4.4 gibi çalışıyor deyip bilerek datayı çıkartıp milleti kandırdığı gibi burdada öyle oyun oynuyor amacı milleti uğraştırıp zamanını çalmak.

FULL CLENT.(LAST DREAM) SKYNİGHT Fullclient ındırenlerın part halındekı clıentı ındrmesne grk yk demı bıde sesli +video anlatımı beklıyoruz guzel kardesım güzel calısma paylasıma tskler

Bence bu adam yine 4.4 gibi çalışıyor deyip bilerek datayı çıkartıp milleti kandırdığı gibi burdada öyle oyun oynuyor amacı milleti uğraştırıp zamanını çalmak.
ben öyle olduğunu düşünmüyorum, zaten ondan önce bi başkası paylaştı onun yerine .

Ama 4.4 için kendi ağzıyla bir topicde açıklama yapmıştı 4.4 ün datasını bilerek paylaşmadım diye fakat açtığı konuda resimler ekli kanıtlamıştı %100 çalışıyor gibi milleti uğraştırıyordu. Bu adama güvenimi yitirdim zaten boş boş işler yapıyor filesler kafa yapmış adama.

RapidShare indirmeyi deneyince Download butonuna tıklanmıyor Rica etsem Putlocker veya WeTransfer upload edebilirmisin Üyeler daha hızlı Clienti çekebilsin ?

RapidShare indirmeyi deneyince Download butonuna tıklanmıyor Rica etsem Putlocker veya WeTransfer upload edebilirmisin Üyeler daha hızlı Clienti çekebilsin ?
Emulatörü kurabildinmiki client indirmeye uğraşıyorsun filesleri dene bakalım kuruluyormu :D kuramıyacan sonra boşa indirmiş olcan.

saaat 5 oldu hala uğraşıyorum ya videolu ,sözlü, yazılı bi anlatım yapıversin biri artık

ama adam haklı bir yandanda anlatım yazmış oraya alta 2 satır bir şey kimse yapamıyor.. :D

Bana sorunu olan 1 kişi tw versın.!

----------

Pc basında fazla kalamıyorum bu aralar.

----------

Melihq69 yardımcı oluyorum afk.

[GameServer] böLe bir hata vermeye Başladı Bi hatayı Çözüyom Başka hata çıkıyo :D

SkyNight Kardeşim işin bitince bi el at ya :D

Son düzenleme:
Pek anlamam ama bu işlerden öyle test edecem 2gb ram + 512mb ekran kartı kaldırırmı?

Beyler şu Bixyuan denen malı kımse konu etmesın prim yaptırmayın şu kafasız kişiliksiz insana <<< :)

----------

SkyNight Paşaa güzel bir anlatım videosu hazırlarsan bukadar soruda sorulmaz basında agırmaz cok cok 1 saatını aldın adam akıllı konu olmus olur beklıyoruz anlatımı en kısa surede anlatımı eklersen bıze cok yardımcı olmus olursun sımdıden tesekkurler...

----------

Sen ordan atlamasana ? sanane arkadaşım benim kurmamdan
Helal kardesım bu bixyuan gibi *****lara prim vermeyin adam herseyı kendısının bıldıgını sanıyor :D

Error in Loading DLL olayının çözümü ;

Gezginlerden library files.exe'yi indirip hem system32 nin içine hemde sse'nin olduğu yere kurun.DLL hatası kalkacaktır ama Automation Error veriyor şimdide.

Geri