• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En büyük ve en sevdiğiniz tarihi lider(ler)?

En Büyük Tarihi Liderler

• Mustafa Kemal Atatürk

Kullanılan: 62 68.9%
  • Fatih Sultan Mehmet

Kullanılan: 35 38.9%
  • Yavuz Sultan Selim

Kullanılan: 14 15.6%
  • Kanuni Sultan Süleyman

Kullanılan: 16 17.8%
  • Vladimir İlyiç Ulyenov (Lenin)

Kullanılan: 8 8.9%
  • Josef Stalin

Kullanılan: 5 5.6%
  • Troçki

Kullanılan: 2 2.2%
  • Che Guevera

• Fidel Castro

Kullanılan: 9 10.0%
  • Adolf Hitler

• Mussolini

Kullanılan: 1 1.1%
  • Napolyon

• Büyük İskender

Kullanılan: 7 7.8%
  • CengizHan

Kullanılan: 17 18.9%
  • MeteHan

Kullanılan: 6 6.7%
  • Abraham Lincoln

• Kürşad

• Winston Churchill

• Sezar

• Osman Gazi

Kullanılan: 12 13.3%
  • Orhan Gazi

Kullanılan: 8 8.9%
  • I.Murad

• II.Murad

• II.Abdülhamid

Kullanılan: 10 11.1%
  • VI.Mehmed Vahiduddin

• II.Mahmud

• Selehaddin Eyyübi

Kullanılan: 4 4.4%
  • Konstantine

Kullanılan: 3 3.3%
  • Troçki

• Wilson

• Kullanılan toplam oy
    90
Bumin Kağan
Osman Gazi
Fatih Sultan Mehmet
Sultan Mehmed Vahdettin
Yavuz Sultan Selim
Kanuni Sultan Süleyman
Metahan
CengizHan
Alp Er Tunga
Kürşad
Vs. ismini yazamadığım onlarca değerli lider.

Oğuz Kağan
Attila
Çağrı Bey
Alparslan
I.Alaaddin Keykubat
Selahaddin Eyyubi
Fatih Sultan Mehmed
Yavuz Sultan Selim
Kanuni Sultan Süleyman
Mustafa Kemal Atatürk

1-Büyük İskender.

17 yaşındayım.5 yaşından beri İskenderin hayatını okuyorum ve adeta hayranıyım.Tarih bilgim yaşıtlarıma göre ileri seviye diyorlar.Tarih sevgimi ve bilincimi İskender'e borçluyum.

2-Mustafa Kemal ATATÜRK

Anlatmaya gerek yok herhalde ? Kelimeler yetebilecek mi emin değilim.

3-Ernesto Che Guavera ve Fidel Castro

Küba devriminin liderleri.

4-Lenin ve Stalin

Bolşevik İhtilalinin liderleri.

5 - Sultan 2.Abdulhamit

Kendisi son teknolojik , yenilikçi , ilerigörüşlü Osmanlı Padişahıdır.

Bu listeye Sultan Vahdeddin'i koyamamak üzücü doğrusu.Kendisi lider'lik dahi yapamadı.

1-Büyük İskender.

17 yaşındayım.5 yaşından beri İskenderin hayatını okuyorum ve adeta hayranıyım.Tarih bilgim yaşıtlarıma göre ileri seviye diyorlar.Tarih sevgimi ve bilincimi İskender'e borçluyum.

2-Mustafa Kemal ATATÜRK

4-Lenin ve Stalin

5 - Sultan 2.Abdulhamit

Bu listeye Sultan Vahdeddin'i koyamamak üzücü doğrusu.Kendisi lider'lik dahi yapamadı.

Sıralaman hoşuma gitti daha doğrusu fakat hep Lenin ve Stalin arasında araya düşmüşümdür hangisi daha büyüktür diye.Lenin ihtilalin baş kahramanı Stalin II.Dünya Savaşının kahramanı.

Biri olmazsa diğeri olmazdı M.K. Atatürkü seçtim fakat sıralamaya konulmaz hepsi lider sonuçta ama M.K. Atatürkün yeri başka :kss:

1-Büyük İskender.

2-Mustafa Kemal ATATÜRK

4-Lenin ve Stalin

5 - Sultan 2.Abdulhamit

Lenin ve Stalin gibi faşişt katil insanlar yaptıkları gibi kurşuna dizilerek öldürüldüler.
Sultan Vahdeddin 'nin hayatini neler yaptıgını bilmemenizde çok üzücü Mustafa kemal'in arkasında hep olan ve Kurtuluş savaşını başlatması için M.K.A 'yı destekleyen ve yollayan.
Kendisinin nekadar aile serveti olsada onları almadan ülkesi için ülkeyi terkeden bir kişilk ve ilaçlarını alamaması ve parasızlıktan ölmüştür. Hayatını okuyun ve ecdadınızı tanıyın.

Lenin ve Stalin gibi faşişt katil insanlar yaptıkları gibi kurşuna dizilerek öldürüldüler.
Sultan Vahdeddin 'nin hayatini neler yaptıgını bilmemenizde çok üzücü Mustafa kemal'in arkasında hep olan ve Kurtuluş savaşını başlatması için M.K.A 'yı destekleyen ve yollayan.
Kendisinin nekadar aile serveti olsada onları almadan ülkesi için ülkeyi terkeden bir kişilk ve ilaçlarını alamaması ve parasızlıktan ölmüştür. Hayatını okuyun ve ecdadınızı tanıyın.

Gerçekten bunu yazman beni üzdü.Lenin ve Stalin gelmiş geçmiş en büyük liderlerdendir üstelik faşist demişsin + konunun başına tartışma çıkarmayın diye uyarmıştım kimse en ufak tartışma çıkarıcak cümlelerde bulunmamasına rağmen senin bir deneme moderatör olarak burda bu liderlere faşist katil demen beni üzdü açıkçası.Üstelik katil dediğin Lenin Kurtuluş Savaşının kazanılmasında Atatürk ve Türk Milletinden sonra en büyük paya sahip kişidir ve konu daha fazla uzamasın lütfen

Ülkesini işgalden kurtaran, rejimini değiştiren, devrimler yapan lider, dünyada çok... Ama bu işleri yaptıktan sonra, milletini soymayan tek lider o Mustafa Kemal Atatürk..! Yılmaz Özdil

Anlayamadığım bir sebeple düzenlenmiyor. Arkadaşlar tek oy kullanmayalım lütfen 10 tane kullanalım ve konu altınada sıralayalım. ---------- Kimse sıralama yapmıcak heralde bari ilk ben yapayım gerisi gelir inşallah ^^ 1-) Vladimir İlyiç Lenin 2-) Josef Stalin 3-) Ernesto Che Guevera 4-) Mustafa Kemal Atatürk 5-) Fatih Sultan Mehmet 6-) Fidel Castro 7-) Troçki 8-) II.Abdülhamid 9-) Sezar 10-) Konstantine Sırada sizde artık.. ^^
En doğru sıralama bu forumdaki arkadaşların genel kültür'ü düşük olduğu için sadece mustafa kemal'ı tanıyorlar diğerlerinin vermiş olduğu bedeli, hayat hikayelerini bilmiyorlar. NOT: Bilenler alınmasın. Bilmeyenler araştırıp artistlik yapmasın

ATATÜRK tabiki 1. ama diger sıralama olacaksa bence 2.hitler3.cengizhan4.lenin5. che6.fatih sultan mehmet diye gidebilirim ben bazı arkadaşlar niye dünya daki en büyük katliam yapmış kişileri ilk sıralara koydun diye sorarlar ile sadece bardagın boş degil dolu tarafınıda görmeleri gerktigini söylerim özellikle hitler ve cengizhan tam bir savaş dahisi idiler merak edenler okusun :)

Büyük İskender'in bu kadar az oy almasına şaşırdım doğrusu, kendisi tarihi bir lider.

Pek tanınmadığından herhalde.

Geri