• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En büyük ve en sevdiğiniz tarihi lider(ler)?

En Büyük Tarihi Liderler

• Mustafa Kemal Atatürk

Kullanılan: 62 68.9%
  • Fatih Sultan Mehmet

Kullanılan: 35 38.9%
  • Yavuz Sultan Selim

Kullanılan: 14 15.6%
  • Kanuni Sultan Süleyman

Kullanılan: 16 17.8%
  • Vladimir İlyiç Ulyenov (Lenin)

Kullanılan: 8 8.9%
  • Josef Stalin

Kullanılan: 5 5.6%
  • Troçki

Kullanılan: 2 2.2%
  • Che Guevera

• Fidel Castro

Kullanılan: 9 10.0%
  • Adolf Hitler

• Mussolini

Kullanılan: 1 1.1%
  • Napolyon

• Büyük İskender

Kullanılan: 7 7.8%
  • CengizHan

Kullanılan: 17 18.9%
  • MeteHan

Kullanılan: 6 6.7%
  • Abraham Lincoln

• Kürşad

• Winston Churchill

• Sezar

• Osman Gazi

Kullanılan: 12 13.3%
  • Orhan Gazi

Kullanılan: 8 8.9%
  • I.Murad

• II.Murad

• II.Abdülhamid

Kullanılan: 10 11.1%
  • VI.Mehmed Vahiduddin

• II.Mahmud

• Selehaddin Eyyübi

Kullanılan: 4 4.4%
  • Konstantine

Kullanılan: 3 3.3%
  • Troçki

• Wilson

• Kullanılan toplam oy
    90
ATATÜRK tabiki 1. ama diger sıralama olacaksa bence 2.hitler3.cengizhan4.lenin5. che6.fatih sultan mehmet diye gidebilirim ben bazı arkadaşlar niye dünya daki en büyük katliam yapmış kişileri ilk sıralara koydun diye sorarlar ile sadece bardagın boş degil dolu tarafınıda görmeleri gerktigini söylerim özellikle hitler ve cengizhan tam bir savaş dahisi idiler merak edenler okusun :)

Hitleride yenen Stalin var :D

Lenin ve Stalin gibi faşişt katil insanlar yaptıkları gibi kurşuna dizilerek öldürüldüler.
Sultan Vahdeddin 'nin hayatini neler yaptıgını bilmemenizde çok üzücü Mustafa kemal'in arkasında hep olan ve Kurtuluş savaşını başlatması için M.K.A 'yı destekleyen ve yollayan.
Kendisinin nekadar aile serveti olsada onları almadan ülkesi için ülkeyi terkeden bir kişilk ve ilaçlarını alamaması ve parasızlıktan ölmüştür. Hayatını okuyun ve ecdadınızı tanıyın.

Ben 8 yıllık tarih öğrenimimde söylediğin saçmalıklardan hiçbirini duymadım.Vahdeddin konusunda haklısın ben aksi bir şey söylemedim.Faşist'lik devrimler ile bağdaştırılamaz.O zaman Ata'mıza faşist demiş olursun ki , 1920-40 dinci örgütler bunu savunuyordu.

------------

Amacım tartışma yaratmak değil bu arada :)

bir şey demiyorum sizlere Kendi irkina katliam yapanları savunun. Devletin ve demokrasinin arkasına saklanarak katliam yapan insanlardır bunlar. Bilimsel sosyalizm'in kurucusu olsada ben takdir etmiyorum kendısını.

Son düzenleme:
Geri