• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eskiler Buradamı ?

Neye göre eski kime göre eski :D Bir zamanlar eski hesabım vardı ama adını, şeklini, şemalini her şeyini unuttum. Silkroadmax'tan beri buralarda geziniyom. :D

NpkqDQ.jpg

Bu hesabımla 6.5 senedir, Kullanıcı adı ve şifresini unuttuğum hesabımı da sayarsak toplamda 8 küsür senedir MaxiGame'de bulunuyorum ve burayı seviyorum. :)

Tilki misali, zaman zaman giremesemde dönüp dolaşıp kendimi burada buluyorum :D

EDIT: Şaka maka 8 seneyi devirdik abi burada büyüdük :D [MENTION=1]Deepblue[/MENTION]

Ne kadar paylaşımlarda bulunup forum aktifliğimiz olmasada yıllardır her gün illa girip kurcaladığımız forum :)

Yolumuz düştükçe uğramaya çalışıyoruz. Hayat şartları, nete girmeye vakit olmuyor.

Düşündüm şimdide gençliğim burada geçmiş be

Geri