• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eskiler Buradamı ?

Ben çokta eski değilmişim onu fark ettim tabi silinen diğer hesabım olsaydı 2009 larıda görürdük :D :D

Hey maşallah, ne yıllar geçmiş üzerinden. :aglaBurası sayesinde müthiş arkadaşlık deneyimlerim olmuştu. Bazıları ile hala takılıyorum. :beer Sağolsunlar, sayelerinde çok güzel zamanlarım oldu. :gf: Ergenlik dönemimi çekilebilir kılmışlardı. :beer

O zamanlar silkroadmax dı sitenin ismi.
İnci sözlükten saldırı yemişliğimiz bile vardı :) off topic e gelebilmek için anasayfada mause tekerini 2 tur döndürmek yetiyordu. şimdi 10 tur attırdım.
Deswa program yapıyordu, hayranlıkla takip ediyorduk. SiNaPSiS vardı, hareketli avatarı vardı.
Ümit abiyle msn den konuşup site için bişeyler yapmaya çalışıyorduk. Ümit abi bize uzak doğu hayranlığından bahsediyordu. :)
Mod olabilmek için çabaladık, rehber konular yaptık, silkroad müzikleri editledik, haritaları değiştirdik, arayuzlerle oynadık pk2 lerle uğraştık o zamanlar çok büyük iş gibi görüyorduk.
Torque diye bi program yaptılar clientless kasamaya çalıştık vsvsvsvs
Eski günler hala aklımızda o yüzden hala hiç değilse bi göz atar çıkarım . 2008den beri hep buralarda olduk bi şekilde.
O eski günlerden bi selam çakalım, [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] :beer

dea08bd941e3a676caa7e260501e2a3f.png

Eskisi gibi aktif olmasakta ara ara girer okurum forumu.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hala aynı nick aynı resim ve imza ulan bi ara değiştireyim diyorum ama yok sonra vazgeçiyorum :D

Geri