• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eskiler Buradamı ?

Burdayız vakit buldukca :) sro nasıl öldüyse bizde öyle öldük 2010dan beri :=)

Eskiler
LegendM Silkroad filesle beraber ugrasmıstık yanlıs hatırlamıyorsam
Captain Meta
Bay.gif
Forumda yorumlardan.
OrioN
Bay.gif
Beraber Gorevlendırılmıstık upload :)
Nursis
Bay.gif
=polemck sevdan vardı Profil resmin Polemck ti:)
pureLove ]
Bay.gif
mod :)
OsmanGazi
Bay.gif
yanlıs hatırlamıyorsam bizim osman Grindroad gm bayadır konusmuyoruz oysan :)
Saint
Bay.gif
eskilerden
Terk-i Diyar Beni banlamıstın unuturmuyum :D
Deepblue
Bay.gif
guzel abimiz sagolsun :) Hakkı var sayesınde bır cok sey ogrendık
-ScarFace
Bay.gif
eskilerden

Son düzenleme:
Mayısta bir patlama var sanki (:
Şaşırtıcı :D:D
bir Galatasaraylı olarak , demek ki tarihte bu skoru görünce keyiften SilkroadMax 'a üye olmuşum sanırım :D
ALjmGX.jpg

Son düzenleme:
Silkroadmax'tı bir zamanlar abimin farklı bir hesabı vardı . Sonra bunu açtı . Silkroad'ı bıraktığından beridir pek girmiyor , ben onun hesaptan devam :D

2010 da açtığım üyeliğimi buldum dün, büyük ihtimalle ilki değildi o. O aralar sürekli yeni açıyordum :) Nedense onu kullanmak istemedim şimdi bununla bir çok post attım diye ama evet, 7-8 yıldır bende buradayım :)

Geri