• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ev Boş Ne Yapsak ? :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tumblr_mdfljr0XyA1rjeig6o1_400.gif

lan resmen evrimleşiyor çocuk :D bizim ülkedede wolfteam böyle etkiler yaratıyor :D

arkadaşlarınla takıl eve çağır herkesi tahta oyunlar , jenga tarzı oyunlar oynayabilirsiniz :D o sana kalmış gece film ile bitirebilirsin ama ertesi gün toplamak ayrı bi dert
ya da ders çalış lan

Et al , mangal yak , bir güzel mideye indir. Sonra yemeği yedikten sonra mangalın üstüne benzin dök evi yak sizinkiler gelince şok olsunlar bir daha seni yanlız bırakmasınlar :D Aksiyon budur :D

Et al , mangal yak , bir güzel mideye indir. Sonra yemeği yedikten sonra mangalın üstüne benzin dök evi yak sizinkiler gelince şok olsunlar bir daha seni yanlız bırakmasınlar :D Aksiyon budur :D
en parlak fikir bu emre denemelisin :pro

yarından itibaren akdeniz ısınacak ne işin var senin evde Antalya'ya git sende orda yapabileceklerinide bize sorma artık küçük bir ücret karşılığında Alanya'ya bile gidebilirsin konser doludur oralar zaten barlara kaynak yaparsın;) boş olan kızlar var masalarda bazıları yabancı oluyor tipini beğenirse yada ağzın iyi laf yapıyorsa vs vs :D sokaklarda neler neler yapıyor insanlar tam şu saatlerden sabahlara kadar :D sonra
Alanya'dan kalkan arabaların olduğu terminal gibi biryer var oraya git sabahcı mekanlar var eve kız atmakmı kaldı kezban dolu ortalık başına iş mi alacan gez eğlen :D
Not: Antalya'da hava zaten sıcak olabilir bilmiyorum ben oraya yakın ama soğuk biryerdeyim o yüzden :D

​Elim değmişken mahalleyi yakayım elime mi yapışır canım :D

​Elim değmişken mahalleyi yakayım elime mi yapışır canım :D

Daha güzel bir fikir vereyim.

Her insanın bir yeteneği vardır kendine özgü bana göre. Bence senin yeteneğin uçma en yüksek binaya çık atla bakalım uçabiliyomusun uçamazsan haber ver bize biz hallederiz :D

veya

Bilgisayarı temizlemek için sök temizle devreleri yanlış tak sonra üstüne su dök sonra fişe tak bilgisayarın yanmasını seyret yanarken açılırsa dünyada bir ilki başarırsın tarihe geçersin ama açılmazsa bilgisayarsız kalırsın.

sonuncuyuda yazalım

Kız çağır kafasını gözünü kır polise git deki fantezi peşindeydik sizene bizim işlerimizden de sonra tekrar kızı sokakta otobüsün üstüne fırlat :D

Ben şunu düşündüm nasıl bir bakalım :D Amfiyi ıslatıp elektro gitarı ona bağlayıp gitar çalıcam, çarpılmazsam videoya çekip size atarım :D

Geri