• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ev Boş Ne Yapsak ? :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Allah belamı versin yalansa açtım daha demin konuyu evde yanlızmısınız bi kadın bulun ve onu ..... yapın kredi kartına gerek yok yazıyordu ads reklamında :D

manita varsa eve kız at
alkolün dibine vur
wc kapısı açıkken işini hallet
bütün gün evde çıplak dolaş ( kızla güzel olur)
party yapa bilirsin
birşey bulamazsan pm at ben ve kız arkadaşım gelelim size yakınsın bana :D

manita varsa eve kız at
alkolün dibine vur
wc kapısı açıkken işini hallet
bütün gün evde çıplak dolaş ( kızla güzel olur)
party yapa bilirsin
birşey bulamazsan pm at ben ve kız arkadaşım gelelim size yakınsın bana :D
sen ve kız arkadaşın gidiceksiniz o niye sap gibi kalıcak la ? :D

yarından itibaren akdeniz ısınacak ne işin var senin evde Antalya'ya git sende orda yapabileceklerinide bize sorma artık küçük bir ücret karşılığında Alanya'ya bile gidebilirsin konser doludur oralar zaten barlara kaynak yaparsın;) boş olan kızlar var masalarda bazıları yabancı oluyor tipini beğenirse yada ağzın iyi laf yapıyorsa vs vs :D sokaklarda neler neler yapıyor insanlar tam şu saatlerden sabahlara kadar :D sonra
Alanya'dan kalkan arabaların olduğu terminal gibi biryer var oraya git sabahcı mekanlar var eve kız atmakmı kaldı kezban dolu ortalık başına iş mi alacan gez eğlen :D
Not: Antalya'da hava zaten sıcak olabilir bilmiyorum ben oraya yakın ama soğuk biryerdeyim o yüzden :D
bak güzel fikir. alanyadayım ben gel takılırız :D

---------------------------------------

Son düzenleme:
Ev boş diyorsun Kendini adamdan saymıyormuusun :(

Fat-guy-falls-chair.gif

Kari kiz herzaman olur ben olsam en yakin arkadaslarimi toplar sabaha kadar durmadan icerdim :D

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kari kiz herzaman olur ben olsam en yakin arkadaslarimi toplar sabaha kadar durmadan icerdim :D

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Evet bu yüksek bir ihtimal fakat bizimkiler çok dağıtıyorlar hele birisi var ki onu ayık etmeden evine gönderirsem kıyamet kopar :D

Geri