• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ev Değişikliği Nedeni İle Gereksiz Eşyaları Satıyorum.[ÖLÜ FİYAT İÇERİR]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu gitarı alıp çalmayan olursa gece rüyasına gireyim onun :D

gruptaki arkadaşa gitar lazımdı babası kırmıştı geçenlerde benide yazarmısın çıkarsa bi süpriz yapayım :)

benimde vardı tam öğrencekdim annem geldi dokundu dedim al kırdın kırdın sonra baktım kırılmış :( inş bana çıkar ne diyelim cnm ya

benide yazarmısın çıkarsa ben çalmam arkadaşa veririm klasik vardı akustik arıyordu hediye ediyim sevinsin gariban :) inş tarafsız olur kura birde neden fotoğrafın gözüsün istemiyorsun hep karalıyon valla merak ettim seni stajdaki anınıda okumuştum merakmı uyandırmak istiyosun

gruptaki arkadaşa gitar lazımdı babası kırmıştı geçenlerde benide yazarmısın çıkarsa bi süpriz yapayım :)
Yazdım ^^
benide yazarmısın çıkarsa ben çalmam arkadaşa veririm klasik vardı akustik arıyordu hediye ediyim sevinsin gariban :) inş tarafsız olur kura birde neden fotoğrafın gözüsün istemiyorsun hep karalıyon valla merak ettim seni stajdaki anınıda okumuştum merakmı uyandırmak istiyosun
Yoo skypede arada konuşuyorum milletle cam açıp :D
Yazdım ^^

Ulen tamda gitar çalmayı öğrenmek istiyordum çekiliş varmış, şansım yoktur ama yaz belki çıkar. :)

Bende diyorum millette gitar merakı nerden geliyor meğerse bedavaymış :D benide yaz kuruş ödemem ona göre :D

Gitara benide yazıver.Bana çıkarsa bir çekilişte ben yapar forumdan birini veririm :D

Yaz gitara benide.
Yazdım ^^
Ulen tamda gitar çalmayı öğrenmek istiyordum çekiliş varmış, şansım yoktur ama yaz belki çıkar. :)
Yazdım ^^
şansım az ama yaz bakam :)
Yazdım ^^
Bende diyorum millette gitar merakı nerden geliyor meğerse bedavaymış :D benide yaz kuruş ödemem ona göre :D
Yazdım ^^
Gitara benide yazıver.Bana çıkarsa bir çekilişte ben yapar forumdan birini veririm :D
Yazdım ^^

bu hafta sonu bilgisayarı alabilirim + gitara yaz çalmayı bilmiyorum ama bilgisayarı alınca çalmayıda öğrenirim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri