• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ev Değişikliği Nedeni İle Gereksiz Eşyaları Satıyorum.[ÖLÜ FİYAT İÇERİR]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Laptop benim için uygun. Kesin bir yanıt vermiyeyim ama alabilirm büyük iht.

Sıradan bir kura mı çekicen? yoksa böyle sırayla eleyerek mi? oldu bittiye getirme hemen heyecan yarat :)

Güncel/

----------

Bazı sorunlardan dolayı çekilişi iptal ediyorum pm atmazsanız sevinirim sebebini söylemeyeceğim.

Konu uzun süredir acık ve ortada vaatler var bunlar tutlmak zorunda bizce tabi siz tutmayabilirsiniz bununda cezası bellidir.
Konuyu tekrar kilitli görürsem bunu olumsuzluk olarak algılarım ve gereken cezayı uygularım.

Konu uzun süredir acık ve ortada vaatler var bunlar tutlmak zorunda bizce tabi siz tutmayabilirsiniz bununda cezası bellidir.
Konuyu tekrar kilitli görürsem bunu olumsuzluk olarak algılarım ve gereken cezayı uygularım.

Tamam konu devam yarın açıklarım sonuçları :)

gitara yaz.hala geçerliyse:d.neyse iptal olmuş yeniden açılırsa yaz:d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri